Skocz do zawartości

Nauka gry

farier

Rekomendowane odpowiedzi

Poradniki są tutaj na tym forum .

Potowry występują w grupkach , zazwyczaj w 3-5 moobów .

To trzeba samemu ogarnąc .

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Jeżeli masz jakiegoś kolegę, który już gra i ma większy poziom, to mógłbyś poprosić go o lepsze przedmioty na start, a jeżeli nie masz znajomości to polecałbym bić te psy i jak będziesz mial polowe życia to odsunąć się na trochę, żeby się zregenerowało Hp i potem znowu dobijesz psy, i aż do momentu kiedy je zabijesz ;]

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Musisz na początek robic wszystkie misje .

Popros kogos o np 5000 yang .

ulepszyssz wtedy sobie miecz do +2 u Kowala i bedziesz je sprawnie bił .

Na jakim serwerze grasz ?

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

podaj serwer na jakim grasz może pomożemy koledze z forum. Ale widzę ze dopiero zaczynasz grę przeczytaj kilka poradników wygoogluj sobie coś jak metin2 poradnik dla początkujących jak zacząć grę itd. Tego typu poradniki znajdziesz też tu na forum wystarczy wejść w dział poradniki :) tam się dowiesz jak skutecznie zdobywać doświadczenie i walczyć z potworami

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Ja gram na orionie moge ci pomóc pw jak cos:D

''Drodzy gracze no litości. Trzeba wielkiej naiwności. Aby ściagnąc keyloggera. I zaczynac znów od zera. Na nic płacze, na nic żale. Tylko expic trza wytrwale. Bo ci GM konta nie da. Więc ogólnie bieda... bieda.''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Nauka gry   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...