Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie " Dam promo za Kille " - Czy za to jest ban ?


LeeM.R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli napisze na chacie ogólnym (ALL) że dam Promo Coda albo Premke za kille

mogę dostać bana nawet jak Admin mnie nie przyłapie że nabijałem ?

Pozdrawiam.

Opublikowano

Bana zawsze można dostać.

Z tego co pamiętam patrzą na średnie KD dzienne, tak jak przy ostatnich mass banach za PLVL. Źle by wyglądało gdybyś miał powyżej 100 lub więcej. Także, jeżeli chcesz już nabijać warto byłoby parę razy zginąć.

PeS Istnieje możliwość, że przejrzą twoje logi, jednak w tym przypadku szansa jest minimalna. Także prawdopodobieństwo, że dostaniesz bana zawsze istnieje, tak jak przy wszystkim innym.

32354141673387527780.png

Opublikowano

Nie takie nabijanie nie jest banowane poniewaz nie używasz wspomagaczy ale kiedyś było granie na flagi czy cos to na to to nie graj bo za to dlvl byl ;)

a poza admin to nie polak wiec raczej Cb nie zrozumie xD

 

@edit up dobzre mowi z naszym G1 nie wiadomo czasami bd blagal o bana to nie dostaniesz a czasami dadza CI za free :D

Opublikowano

@UP

 

A powiedz gdzie ty tutaj widzisz że napisałem iż chce kogoś oszukać ?

Powiem że chce 600 killi za 3 dni premium :)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Do zamknięcia, Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...