Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Win 7


romantix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Jest sens instalowania Windowsa 7 na tym kompie?

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+

1.99 GHz, 1.00 GB RAM

Rozszerzenie adresu fizycznego

Radeon X1600/1650 Series.

Bedzie dobrze dzialal ten Windows?

Opublikowano

1.00 GB ram Ci nie wystarczy do grania :s

Strasznie sie bedzie mulil, sam mam 2GB i 2.6 procka i ledwo chodzi :)

Jezeli Ci pomoglem w poscie daj LUBIE TO :)

To Ci nie zabierze duzo czasu jedynie 5 sekund :D

Opublikowano

Windows 7 chodzi sporo lepiej od xp i wcale nie trzeba mieć jakiegoś super sprzętu.

 

 

Procesor 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

 

1 GB (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa) pamięci RAM

 

16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa) wolnego miejsca na dysku twardym

 

Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

 

 

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/system-requirements

 

Wpisałem: "windows 7 wymagania" w google i pierwszy link. Tak ciężko coś samemu poszukać ?

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

1 GB to za mało myślę.

Min. 2 GB musisz mieć

Na kompie mam Win7 zużycie ramu wącha się miedzy 40-60% przy 2 GB ramu

Tutaj na laptopie mam zużycie 20-40 % ale Ramu 4 GB

 

Przeważnie to 1.5 GB bierze.Zależy też od tego jak system masz zaśniecony

 

Mówię tutaj o zużyciach gdy przeglądam internet + GG + jaki odtwarzacz muzyki

Opublikowano

Czy ja wiem.

Nie oplaca sie troche.

RAM za malo.

Minimum 2GB by sie przydalo.

Procesor to samo.

 

Przecież procesor X2 to jak za mało ?

 

Ja mam X2 2.0 zużycie max 10 % ............

Opublikowano

Wystarczy, że dokupisz RAM i po problemie. Win 7 jest lepiej zoptymalizowany i lepiej wykorzystuje zasoby komputera niż stary Win XP.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Tak, a potem goście mają po 4gb ramu i dziwią się, że mało co chodzi. RAM jest jednym z najmniej ważnych części i jeśli jest go mało, to komp nadrobi to prockiem.

Bóg to twoje sumienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...