Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] [30 SLOTÓW] NAJLEPSZY SERVER RPG [BEZ WHITE LISTY] 24/7, BEZ LAGGÓW! BEZ RESTARTÓW!


przyjacielsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwer slaby budowle na poziomie 9 latka a pisze ze admin ma niby 15

prosto mowiac nie polecam

ps na serwie graja 3osoby z tego kazdy admin

osoby wchodza i wychdza a nazwa to podrobiona nazwa mycrafta

ktos sie zgadza like

1341001158-U410621.png
Opublikowano

rifresz!

 

nabijacie sobie tylko posty a ja waszego spamu który jest nie prawdą nie czytam zazdrość zżera

Zazdrość że zrobiłeś Prostacki serwer ? Na hamachi serwery są lepsze bez adminów!

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Serwer jest dobry, nie oceniam jako doskonały bo taki nie jest. Lagi małe są . Miasto nie za ładne. Cuboidy są dawane tylko na publiczne budowle. Polecam serwer tylko dla graczy lubiących typ RPG . Pozdrawiam Roksana

76706605.png



Opublikowano

Synekk to są multikonta on ma ich chyba z 10 ;D

Myślałem że ze 100 ma ;D

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

O , jak miło , administracja , to 15 latkowie ^^...

To wszystko wyjaśnia ,czemu panuje taka atmosfera , i czemu właściciel zakchowuje się jak jakiś niedojeb . :x

 

Ps. Właścicielu tego g*wna , ciągle piszesz "noob" , wiesz co to w ogóle znaczy ...

///Tak samo jak piszesz "ref" , by inni użytkowanicy nie mogli przeczytać szczerych opinii nt. tw. g*wna...

 

Uspokoj się z tymi multi kontami , i tak pisanie z nich nie sciągnie na tw. g*wno więcej osób. :*

 

Ave.

 

Do Kid-Moderatorów / Moderatorów , w góre ...

 

Prosz o zamknięcie i usunięcie tematu , z powodu wielu negatywnych opinii , jak i niepoważną administracje , która tworzy bez przerwy nowe konta...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...