Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][Factions][non-premium] EpicPWN [PVP] [RPG] [30 Slotów]


Xbit123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informację:

 

 

 

Ip to rpg.epicpwn.pl

 

 

Typ serwera to PVP RPG

 

 

30 slotów

 

 

-Serwer No-Premium

 

 

Serwer Dedykowany

 

 

Mumble Ip epicpwn.pl:60000

 

 

 

 

Opis:

 

 

 

Prezentuję wam serwer EpicPWN RPG ,Serwer był uwielbiany przez

 

 

graczy na poprzednich odsłonach.

 

 

Wybraliśmy najlepsze pluginy które są wygodne dla graczy oraz proste

 

 

w obsłudze . Staramy się zachować kulturę osobistą na najwyższym

 

 

poziomie

 

 

Ogarnięta administracja i miła atmosfera .Podanie napisz niżej .Wpadnij

 

 

chociaż na chwilkę, nie pożałujesz : )

 

 

 

PS:Więcej info. na serwerze .

Opublikowano

Myślicie że ludzie są głupi?

1 post i minuta online na forum, i tak kilka kont z rzędu chwali serwer, usprawidliwia Admina?

 

Ja Wam powiem: świństwo...

Opublikowano

Myślicie że ludzie są głupi?

1 post i minuta online na forum, i tak kilka kont z rzędu chwali serwer, usprawidliwia Admina?

 

Ja Wam powiem: świństwo...

nie rozumiem o co ci chodzi .

ja tych ludzi widziałem na serwerze i jeśli znaleźli ten serwer z mpc forum prosiłem ich żeby napisali coś o nim .

Opublikowano

Hhaha, zauważcie, że w każdym temacie z tym serwerem są te same komentarze. Śmieszne.. Administracja 0 ogaru ogólnie nie polecam ! Takie lagi, że grać się nie da !

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Hhaha, zauważcie, że w każdym temacie z tym serwerem są te same komentarze. Śmieszne.. Administracja 0 ogaru ogólnie nie polecam ! Takie lagi, że grać się nie da !

 

Lagów nie ma wogóle. Masz słabego kompa.

 

Post napisałeś wczoraj, a wogóle cię na serwerze nie widziazłem :>

 

@BTW

 

NOWE INFORMACJE O SERWERZE TUTAJ:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/574608-factions-epicpwn/page__p__4121426#entry4121426

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Lagów nie ma wogóle. Masz słabego kompa.

 

Post napisałeś wczoraj, a wogóle cię na serwerze nie widziazłem :>

 

Wilekie dzieki za to

 

PS

Niedługo update serwera na 1.2:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...