Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] ja zalogować się na serwer na plikach by badar z wganym gotowcem od qentiniosa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż mam taki że nie wiem jak się zalogować do gry próbuję przez klienta "Pang" który jest w temacie z tymi plikami, wkleiłem tam lunchera od Rykoxa, z edytowałem root na moje ip z końcówką 100 i podmieniłem metin2.bin z tego tematu : http://www.mpcforum.pl/topic/565433-pytaniemetin2clientbin/ i kiedy otwieram za pomocą tego lunchera Rykoxa to mam cały czas zostaniesz połączony z serwerem.

Opublikowano

jak mam zmienić na exe bo trochę jestem zielony w tym ;d?

 

@edit

czy możesz mi podać ścieżkę do tego game co w nim pong jest?

Opublikowano

To się nazywa Metin2Client.bin a nazwij. np. metin2client.exe.

 

A ścieżkę nie wiem jaką możesz mieć wgrywałeś całe SF qentiniosa ?

Opublikowano

1. jak dam zmień nazwę to mam samo metin2client

2. tak

 

@edit

mam mały problem ponieważ nie mogę znaleźć tego game.

 

@edit 2

znalazłem już to game tylko coś się otworzyć nie chce.

Opublikowano

Otwórz Je Sobie w Notepad++ i w szukaj wpisz : !NO CHARACTER! i kawałek dalej w tej samej linijce będzie pong 16 znaków ma

 

To że zmieniło Ci się na samo metin2client to dobrze kliknij na to

Opublikowano

To musi działać:

 

http://speedy.sh/8RfEe/Start.rar
http://www.virustotal.com/file/07d9616b748ad9b42a533a1b2920e8ab3b2ee5c540f3127c80243d91b956c6d8/analysis/1330185141/


Opublikowano

@up2 czytałaś co robiłem?

@ up już testuje

 

@edit błąd podczas łączenia się z serwerem...

 

@edit2

teraz coś takiego mi wyskakuje:

 

pezc5jrbilog68cc64u.png

 

 

 

 

już sam nie wiem w czym tkwi błąd, zrobiłem test na czystym kliencie 2010 i tak samo błąd połączenia z serwerem a na stronkę mi normalnie wchodzi...

Opublikowano

ehh nie znam się na tym a co byście radzili zrobić od nowa czy jakieś inne pliki 2010 dobre?

 

@ edit spróbuje jeszcze raz, może mi ktoś upnąć pliki user?

Opublikowano

  • Też to mi wywalało na plikach badara, jeśli nie chce połączyć to musisz mieć złe porty w serwerinfo wpisane. jeśli wgrasz całe game od tego co masz to port logowania to 19002 chyba a chaneli 13000 i 13001

Opublikowano

Najczęstrze przyczyny dlaczego ludzie nie umieja wbić na serwer na moich plikach:

- odpalają metina przez patchera, który podmienia pliki spowrotem

- dają port logowania w serverinfo 11002 zamiast 18001

- nie odblokowują portu 18001

- nie korzystają z launchera mc

- odpalają przez binarke z pongiem innym niż w game.

Rozwiązanie?

edytować w serverinfo w root ip na swoje, nie podmieniać całego root tylko edytować moje, pobrać Launchera mc v2, wrzucić do klienta edytować pod siebie serverimfo.py i się cieszyć.

 

odpalać przez luncher mc

sygnatura2.png


Opublikowano

1.nie odpalam przez patchera

2.zmieniłem porty

3.odblokowałem w portmapie

4.odpalam z lunchera mc

5.kolega glinka zrobił mi bina

nie wiem czemu mi nie działa ale mam nadzieje że dzięki waszej pomocy to naprawię.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...