Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROŚBA]Przyciski myszy w AutoIt.Jak umieścić?


Gość keman111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość keman111
Opublikowano

Siemka

Mam pytanie

Zacząłem bawić się wczoraj AutoItem.

W miare troche zaczynam ogarniać.

Ale nie wiem jak napisać skrypt który po

zobaczeniu czegoś naciska prawy przycisk myszy,spacje,

lewy przycisk,enter itd.

I potem po paru sekundach znowu zaczyna

czyli np. naciska prawy przycisk myszy.

 

Daje Lubię To!

Opublikowano

a da się żeby w tle nie przejeżdżał ten kursor

tylko jakby naciskam przycisk i wtedy

ta funkcja wykonuje się jakby z prędkością

światła :P że nawet kursor się nie ruszy?

Opublikowano

W sensie że nie widać jak kursor jedzie tylko "teleportuje" się odrazu na miejsce ?

 

MouseClick ( "button" [, x, y [, clicks [, speed ]]] )

MouseClick ( "left" , 10, 10, 1 , 0 )

Wystarczy ustawić speed na 0.

 

A jak chcesz żeby potem spowrotem wrócił to pobierasz pozycję myszy MouseGetPos i dajesz to do MouseMove

 

$pozycja = MouseGetPos()
MouseClick ( "left" , 10, 10, 1 , 0 )
MouseMove($pozycja[0],$pozycja[1],0)

@Sorka że tak późno ale oglądam Kevin sam w domu 3 xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...