Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Głośniki] MicroLab FC530/550, a może inne?


danones

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Zamierzam wymienić zestaw głośników Creative 2.0 na coś innego.

Przeszukałem kilka for, poczytałem i wybór padł na MICROLAB FC530/550.

Czy w cenie 240-300 będzie to najlepszy wybór według was, a może polecacie co innego?

Zestaw będzie głównie stosowany do oglądania filmów i słuchania muzyki (głównie Rock, ciężkie brzmienia i po części do gier).

Czekam na wasze opinie i rady ;)

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

@ref

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Kup sobie X-530/X-540 od logitecha :)

 

 

Interesowałem się nimi, ale jest to zestaw 5.1

W tych głośnikach słychać trzaski podczas gdy napięcie w instalacji elektrycznej podskakuje oraz występuje tz. ruskie radio.

Dlatego postanowiłem sobie darować ten zestaw.

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

O w x-550 naprawione, nie wiedziałem L:

Może zapodasz linka do jakiegoś sklepu ??

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...