Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Tak mnie to interesuje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tam w ogóle nie potrafisz trochę 'pofantazjować' :D Dodaj do tego psychola, brak światła, dziwne odgłosy (tak, gdybyś oglądał sam w takim miejscu horror, to słuch tak by Ci się wytężył, że słyszał byś każdy powiew wiatru, wszystko wokoło), w ogóle przesranie byś się czuł :D

Opublikowano

A tam w ogóle nie potrafisz trochę 'pofantazjować' :D Dodaj do tego psychola, brak światła, dziwne odgłosy (tak, gdybyś oglądał sam w takim miejscu horror, to słuch tak by Ci się wytężył, że słyszał byś każdy powiew wiatru, wszystko wokoło), w ogóle przesranie byś się czuł :D

No tak, bo jak się ogląda horror, to zaczynasz wszystko słyszeć.

Nawet duchy!

Oczywiście jak sam w nocy jesteś: D

Opublikowano

1.Zapewne tak ,bo u mnie są niezidentyfikowane zwierzątka :D ( myszy,szczury czy coś podobno ;D )

2.A ty? Ja zapewne tak :>

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

1.Głową bym ekran rozpierdolił ...

2.Spierdalałbym w podkokach ale wolno bo +5kg do nadwagi (pełne gacie)

Jak byłem mały oglądałem horrory różnego typu i mam zryte nerwy ... ja się sam w środku nocy boję chodzić gdy sam jestem w domu ...

o japierdole z czym ty mi tu wyjeżdzasz :P

ja pierdole witaj w klubie, jak w nocy budze sie bo mi sie szczać chce to biore kota ze sobą i pale światła wszedzie gdzie się tylko da, a jak gasze to mam jakies dziwne wizje że ktos za mną z kosą stoi :O

//.edit

bratu raz w morde przyjebałem bo myslałem że to jakiś palant z horroru -_-

1367591241-U459639.png


Opublikowano

No tak, bo jak się ogląda horror, to zaczynasz wszystko słyszeć.

Nawet duchy!

Oczywiście jak sam w nocy jesteś: D

 

Ta :D Ja słyszałem swoją przyszłą teściową ;)

Opublikowano

Cześć, interesuje mnie jedna rzecz wytłumaczę:

1. Jeżeli macie piwnice to zejdźcie do niej i włączcie na laptopie jakiś horror, oglądajcie. (ma być noc) 00:00

Czy będziecie się bać?

 

Nie. Czego miał bym się bać? Jedyny powód do obaw to sufit na wysokości 150cm, w połączeniu ze zgaszonym światłem mógłbym się poobijać.

 

 

2.Balibyście się sami chodzić po opuszczonym szpitalu psychiatrycznym ?

 

 

Nie, nie wierzę w duchy, więc czego się bać?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

1. Tak ... Chociaż gdyby był to słaby horror typu "Dom woskowych ciał" to nie :]

2. W dzień nie, w nocy zawału bym dostał (jeszcze jakby burza była)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...