Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CRAFTUNG]-[WIELE SWIATÓW SURV/RPG/FB][40 SLOTÓW][DEDYK][NON-PREMIUM][NO-WL][24/7]


AshSkyeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-311836-0-88038400-1330006501_thumb.png

 

 

 

 

 

 

post-311836-0-01268100-1330006684.png

 

 

 

Adres IP : s32.csrv.pl:21280

Status : ONLINE

40 Slotów

 

----------------------

 

Whitelista :

post-311836-0-57349400-1330006648.png

Non-Premium :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Zwierzęta :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Potwory :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Nether, The End :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

PVP :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

MultiVerse(Kilka światów) :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Wioski NPC, Lochy :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Eventy :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Miła atmosfera :

post-311836-0-14521400-1330006655.png

Lagi :

post-311836-0-57349400-1330006648.png

 

----------------------

Serwerowe Mumble:

 

Host: mumble.csrv.pl

Port: 51280

ID serwera to: 359

 

 

Kilka słów o serwerze...

Serwer CRAFTUNG nie jest zwykłym serwerem.

Normalnie każdy serwer ma swój świat, lecz na naszym serwerze wyróżniamy kilka światów:

- Mapa CRAFTUNG FB/Survival (Główna)

- Dzielnica Kopaczy (Mapa Surowcowa)

- PortalWorld (Mapa Eventowa do PortalGunModa)

- [Niebawem] Świat Nepharis (Mapa RPG) (Wojny Nacji, Questy, Miasta, Wędrowcy)

-[Niebawem] Świat Wojny (Hardcore Survival)

I to wszystko na jednym serwerze!

 

Mamy BetterShop, ale już niedługo na naszym serwerze zawita ChestShop!

Każdy gracz będzie mógł kupować w adminshopie,

jak i zakładać własny sklep na swoim terenie, a VIP będzie miał możliwość

założenia sklepu w głównym centrum handlowym w mieście.

Staramy się raz w tygodniu, a nawet częściej robić tzw. EVENTY.

Do wygrania są różne nagrody!

Oprócz PortalModa na naszym serwerze są stadiony(zobacz screeny) i pluginy

odpowiadające za piłkę nożną, ręczną, jak i koszykówke

i wiele innych. Każdy gracz może po prostu wejść na boisko

i umilić sobie czas grając w piłkę.

Cały czas staramy się, aby nasz serwer jak najbardziej zadowalał graczy.

Mamy duże ambicje co do niego, chcemy go prowadzić jak najdłuzej, nawet kilka lat.

Możecie nam w tym pomóc kupując VIP'a, ułatwi Wam to gre, a nam utrzymanie serwera...

Nie jest to obowiązkowe ale bardzo pomocne dla nas : )

Serwer nie jest komercyjny, wszystkie pięniądze otrzymane za zakup VIP'a przeznaczamy

na dalsze ulepszanie i rozwijanie serwera CRAFTUNG.

Myślę, że więcej nie musze opowiadać o naszym serwerze, po prostu

dodaj go do ulubionych, wejdź i ciesz się razem z nami!

Nie zwlekaj! ; )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-311836-0-22002200-1330006674.png

 

 

 

post-311836-0-34561500-1330020313_thumb.png

 

 

 

 

 

post-311836-0-42998500-1330008111.png

 

 

 

Head Admin : Osa__PL

Admin : SkyeN

Admin : dami35

 

 

 

 

post-311836-0-44092400-1330016917.png

 

 

 

 

post-311836-0-46329200-1330017056_thumb.jpgpost-311836-0-24286100-1330017071_thumb.jpgpost-311836-0-50275300-1330017103_thumb.jpgpost-311836-0-67656600-1330017114_thumb.jpgpost-311836-0-76125900-1330017121_thumb.jpgpost-311836-0-16863800-1330017227_thumb.jpg

 

 

 

 

 

post-311836-0-18312800-1330017494.png

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chodziłem godzinę i zebrałem kilka kwiatków ;p Nie ze nic więcej ale musiałem paść z 5 stakami drewna a drzewo znaleźć to jest nie lada wyzwanie. Ale serwer fajny :P

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

hehe no cóż, bywa ; p aha przy okazji oglosze, ze juz niedlugo wprowadzamy nowy swiat "survival hardcore" będą osobne plecaki miedzy swiatem craftung a survival , a na mapie survival nei ebdzie anwet lwc (kompletna rzenia) tylko dla graczy o wyterzmałych nerwach ; ) ale za to ebdzie mozna zarabiac na pomiedzy swiatami, bo bedzie kasa ta sama...a ja juz pracuje nad swiatem "nepharis" (rpg) będą tam miasta jak w gothicku xD jak i postacie npc ktore rozdaja questy, kandydatów na zarządców miastami proponuje juz tu wypisywać nizej ; p jednym slowem serwer sie rozwija , pozdrawiam ; )

Opublikowano

Czekam na świat

nepharis ;p

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Mogę grac tylko w weekendy szkoda że dziś serwer był off :( będę musiał czekać 4 dni (piątek po szkole to już weekend) żeby móc coś zbudować :(

 

Smutno mi i źle

Bo administracja

Wyłączyła serwer se

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Mogę grac tylko w weekendy szkoda że dziś serwer był off :( będę musiał czekać 4 dni (piątek po szkole to już weekend) żeby móc coś zbudować :(

 

Smutno mi i źle

Bo administracja

Wyłączyła serwer se

 

 

współczuje ci grania w weekendy uważam ze to jest zjebane ......

Opublikowano

Serwer już chodzi ;p jedna potrzebuje poprawek. Jest jakieś forum ?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

już nie moge sie doczekac nepharis na pewno zagram ile ci jeszcze to zajmie mniej wiecej?

szczerze? sam nie wiem , to dużo roboty , zbudować kilka miast , dodać postacie npc, które będą dawać questy za które będą pieniądze... wierzcie mi to nie łatwe ale już są 2 nowe światy , hardcor survival i odswiezona mapa kopaczy więc wbijać i grać! ; ) a ja postaram się jak najszybciej o Nepharis...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...