Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CRAFTUNG]-[WIELE SWIATÓW SURV/RPG/FB][40 SLOTÓW][DEDYK][NON-PREMIUM][NO-WL][24/7]


AshSkyeN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutaj Techniczny i Headadmin Craftunga :D

Zapraszam na server!

UWAGA!

Prosze nie uaktualniac gry do 1.2, poniewaz nasz server przejdzie na 1.2 dopiero gdy wyjda pluginy na 1.2 !!

Opublikowano

Polecam serwer, bardzo fajny. :)

Ps. dajcie listę warpów pod komendą /warp :)

Ps. 2 Niech teraz wbije ktoś z teamu. ;D

1389638202-U295319.png


Opublikowano

kiedy serwer na 1.2 ?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Kiedy 1.2!

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Jeżeli któś z Was z ciekawości zaktualizował minecraft z 1.1 na 1.2.3 i nie może grać na naszym serwerze CRAFTUNG , bo narazie działa on an wersji 1.1 to nic się nie stało.. Można zmienić na 1.1.

1.Wejdź na pasku zadań w zakładke "start" (lewy dolny róg)

2.Wybierz "Uruchom"

3.Wpisz %appdata%

4.Ściągnij ten oto folder : http://www.mediafire.com/?84vlz8znrzsa4as

5. w folderze minecrafta znajdź te same pliki co ściągnąłeś.

6.i wklej nowopobrane aby je podmienić

7.Wejdź na nasz serwer ; )

 

Przy okazji wspomne, że nasz serwer przez jakiś czas będzie dzialac na wersji 1.1 gdyz czekamy na pluginy. Przypomne jeszcze ze swiat Nepharis caly czas jest robiony, cierpliwie czekajcie, ostrzegam będzie świetny ; )

Pozdro!

Opublikowano

Wyszedł już bukkit na 1.2 wiec czemu nie zmieniacie?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Serwer Fajnie sie Zapowiada :)

Wbije :D

Biedne Zwięrzeta Czekają na twoją Pomoc Pomoz im Nie Bądz Nie dobry

Prosze to tylko 1%

d424a80f76e16bf552a09fae02fee808_126267.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...