Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Rozkręcającą się seria świetnych filmików z BF'a


Izitap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozkręcająca się seria świetnych filmików z BF'a trzech dobrych kumpli.

Odcinek 5

Odcinek 6

Bardzo serdecznie zapraszam do ogladania subskrybowania, komentowania i oceniania.

Miłego oglądania Pozdro!

Opublikowano

no dobra ale Rock i Rojo nie dodają tak często Batka. Mi tam się nawet podoba. Ja lubię wszystko z BFa pod warunkiem że normalnie słychać kolesi

 

Macie puki co Lajki i łapki w górę. Suby daje tylko po to aby dowiadywać się o nowych filmach a was mam tutaj na forum na które wchodzę co dziennie

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Oczywiście Supeer :) Bardzo mi się podoba ;d Oczywiście nie ma to co Rojo czy tam Rock ale jest bardzi wielkie OK :) może kiedyś razem zagramy? xD jak jesteś chętny wal śmiało ;d

Opublikowano

linki do Yt dajemy w

[/media]

 

 

 

 

czekam na filmik z Wielkiego Bazaru.

Co do tego co nagrywa filmik, nie pamiętam nicku, mówiłeś że słabo coś wam idzie, pograj na Wielkim Bazarze na trybie hardcoru, szybko złapiesz skilla ;)

Pozdro

 

I to nie cziter :D Tylko glicht

 

Obejrzyjcie sobie ;)

 

[media]

 

 

A i mogę z wami zagrać ;)

 

19 Lat, jak macie VT byłoby miło, mam swój server.

Gość malutki688
Opublikowano

linki do Yt dajemy w

[/media]

 

 

 

 

czekam na filmik z Wielkiego Bazaru.

Co do tego co nagrywa filmik, nie pamiętam nicku, mówiłeś że słabo coś wam idzie, pograj na Wielkim Bazarze na trybie hardcoru, szybko złapiesz skilla ;)

Pozdro

 

I to nie cziter :D Tylko glicht

 

Obejrzyjcie sobie ;)

 

 

 

A i mogę z wami zagrać ;)

 

19 Lat, jak macie VT byłoby miło, mam swój server.

linki do Yt dajemy w

 

 

 

 

 

czekam na filmik z Wielkiego Bazaru.

Co do tego co nagrywa filmik, nie pamiętam nicku, mówiłeś że słabo coś wam idzie, pograj na Wielkim Bazarze na trybie hardcoru, szybko złapiesz skilla ;)

Pozdro

 

I to nie cziter :D Tylko glicht

 

Obejrzyjcie sobie ;)

 

[media]

 

 

A i mogę z wami zagrać ;)

 

19 Lat, jak macie VT byłoby miło, mam swój server.

no i to jest dobry 9zaje zajebisty filmik) btw to jz chyba nie da sie nad tym plotem przeleciec

Opublikowano

Zabiłeś mnie raz ^^

 

Em, wrzucaj filmiki w [media][/media] między ][ wrzuć linka do YouTube, ładniej będzie wyglądał temat.

 

PS. Literką "R" przeładowywujesz broń xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...