Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nie no pomoze ktos bo mnie trafi zara


kubekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wchodze na strone loguje sie i chce wlaczyc gre a tu zaistaluj oprogramowanie a ja nie moge bo nie mam admina i nie wiem co zrobic a mam zaistalowana gre bo w wczoraj gralem pomoze ktos?? wyskakuje mi takie gos

 

 

podczas kopiowania pliku BFHUPADED.exe wystapil blad. Nie mozna skopiowac pliku do katalogu docelowego

Opublikowano

teraz takie cso wyskakuje tylko a mam przeciez wszystko

 

wszystko dobrze ale pacz gra sie wlacza nowa wersja jest wciskam tak i pacz co wyskakuje

 

nie wei co zrobic teraz musze leciec i mi napisz co zrobic narazie

post-527739-0-95290300-1329998495_thumb.png

post-527739-0-50676600-1329998848_thumb.png

Opublikowano

Boże ; d Jak nie można mieć Admina na swoim kompie napisz mi czy ty u siebie czy u kogoś robisz bfh .?

Opublikowano

1. Odinstaluj grę, usuń pliki z moich dokumentów, przeczyść rejestr (Ccleaner).

2. Zmień przeglądarkę na IE,Mozzille bądź Chrome.

3. Aby uruchomić przeglądarkę jako administrator kliknij prawym na ikonę przeglądarki i wybierz odpowiednią pozycję.

4. Jeżeli nie masz administratora, wejdź na tryb awaryjny z obsługą sieci.

+ Pamiętaj o prefixach.

Opublikowano

Start -> Uruchom -> msconfig -> Rozruch -> Bezpieczny rozruch

Aby powrócić do normalnego trybu odznacz opcję bezpiecznego rozruchu.

Lub podczas uruchamiania przycisk F8 i wybierz tryb awaryjny.

Opublikowano

Wciśnij przycisk wyłącz potem włącz kompa i masz tam wybór w czarnym okienku i wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci xD

Ps Tak też można ale dużej

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...