Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozmowa ziomka z dzielnicy


Koniuh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uczę się spokojnie aż tu nagle koleś do mnie pisze.

Ten nr gg to ten koleś, ja to "Michał"


8834880
15:38:58
no siema
15:38:59
.

Michał
15:39:23
?

8834880
15:39:36
sprzedalbys konto na mpc forum?
15:39:42
dam ci orginalne konto minecraft

Michał
15:39:53
A z głową u Cb wszystko okej?

8834880
15:40:46
a czemu nei

Michał
15:40:54
kto kurwa normalny kupuje konta ?

8834880
15:41:00
ale posty -,-

Michał
15:41:31
dziecko postów?
15:41:35
następne na mpc

8834880
15:42:14
ty jestes dziecko postow
15:42:17
kto normalny 20 latek
15:42:18
ma kid moda

Michał
15:42:22
Mam 14 lat
15:42:23
pajacu.

8834880
15:42:24
siedzi 20 h
15:42:27
0 szkoły
15:42:28
pajac
15:42:35
tylko zamyka tematy
15:42:36
CH0RE.

Michał
15:42:48
Siedzę 2 godziny dziennie, konto mam dwa lata
15:42:52
i zwisa mi co o mnie myślisz
15:42:53
dzieciaku jebany

8834880
15:43:02
ssij wory
15:43:03
14 latku
15:43:05
mam 16 lat
15:43:07
frajerko

Michał
15:43:09
HAHAHA 16 lat i leci na posta

8834880
15:43:10
wiec japa smiecu
15:43:20
bo co kurwo

Michał
15:43:36
bo spinasz przez neta
15:43:53
pewnie ryj masz tak samo niewypalony jak słowa

8834880
15:43:58
hahaha
15:44:04
gdybys mieszkal na moim osiedu
15:44:06
nie przezylbys
15:44:07
jednego dnia
15:44:13
by cie zniszczyli na ulicy

Michał
15:44:17
Tak tak
15:44:23
nie pogrążaj się

8834880
15:44:27
wystarczy kilka slow dla ziomkow ze cwel jestes
15:44:32
i masz nozem po plerach
15:44:33
suko

Michał
15:44:42
HAHAHA
15:44:45
do ziomków
15:44:46
OMg
15:44:49
nie ogarniam
15:45:03
Większa beka na mpc będzie z Cb
15:45:05
pisz dalej

8834880
15:45:55
SsIJ psie
15:45:56
nq

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Nie, do innych powyżej 2k postów też pisał.

Pisał do mnie też miesiąc temu z pytaniem " jak pisać posty żeby mieć posty "

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Uczę się spokojnie aż tu nagle koleś do mnie pisze.

Ten nr gg to ten koleś, ja to "Michał"


8834880
15:38:58
no siema
15:38:59
.

Michał
15:39:23
?

8834880
15:39:36
sprzedalbys konto na mpc forum?
15:39:42
dam ci orginalne konto minecraft

Michał
15:39:53
A z głową u Cb wszystko okej?

8834880
15:40:46
a czemu nei

Michał
15:40:54
kto kurwa normalny kupuje konta ?

8834880
15:41:00
ale posty -,-

Michał
15:41:31
dziecko postów?
15:41:35
następne na mpc

8834880
15:42:14
ty jestes dziecko postow
15:42:17
kto normalny 20 latek
15:42:18
ma kid moda

Michał
15:42:22
Mam 14 lat
15:42:23
pajacu.

8834880
15:42:24
siedzi 20 h
15:42:27
0 szkoły
15:42:28
pajac
15:42:35
tylko zamyka tematy
15:42:36
CH0RE.

Michał
15:42:48
Siedzę 2 godziny dziennie, konto mam dwa lata
15:42:52
i zwisa mi co o mnie myślisz
15:42:53
dzieciaku jebany

8834880
15:43:02
ssij wory
15:43:03
14 latku
15:43:05
mam 16 lat
15:43:07
frajerko

Michał
15:43:09
HAHAHA 16 lat i leci na posta

8834880
15:43:10
wiec japa smiecu
15:43:20
bo co kurwo

Michał
15:43:36
bo spinasz przez neta
15:43:53
pewnie ryj masz tak samo niewypalony jak słowa

8834880
15:43:58
hahaha
15:44:04
gdybys mieszkal na moim osiedu
15:44:06
nie przezylbys
15:44:07
jednego dnia
15:44:13
by cie zniszczyli na ulicy

Michał
15:44:17
Tak tak
15:44:23
nie pogrążaj się

8834880
15:44:27
wystarczy kilka slow dla ziomkow ze cwel jestes
15:44:32
i masz nozem po plerach
15:44:33
suko

Michał
15:44:42
HAHAHA
15:44:45
do ziomków
15:44:46
OMg
15:44:49
nie ogarniam
15:45:03
Większa beka na mpc będzie z Cb
15:45:05
pisz dalej

8834880
15:45:55
SsIJ psie
15:45:56
nq

 

Specjalnie dla Ciebie powinni zrobić dział suchary.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Weź co mają posty do tego liczy sie szacunek na forum a nie że konto kupi i zadowolony lamus żal mi go ja bym mu odpowiednio pocisnął jak by napisał do mnie : D

Nieregulaminowa sygnatura.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...