Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powiększenie limitu 200 sztuk w itemie na 250


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpie że się to mogło BUGOWAĆ , to tak jakbyś zmienił max level na 80 , działa na podobnej zasadzie :)

Bo sporo rzeczy w metinie opiera się na systemie liczb do 255, a 200 to domyślne (pewnie), dokładnie nie wiem jaki to bug był, ale chyba coś perły znikały, jak były po 250.

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2UP

Co do trzeciego punktu, to to niemożliwe. Po prostu npc ma jakieś 'swoje królestwo' i jeśli gracz jest z innego to cena x3

Chcesz film ? ;]

 

 

Nie chodzi mi o np. Jinno kupuje w shinsoo tylko

 

Jinno kupuje na mapie np. Ognistej Ziemi i max cenne x3

 

A gram obecnie na srv gdzie cenna jest odbugowana ;]

x

Opublikowano

hahahahahaa o ku*wa, z bambuskiem?

Na zagranicznych forach było to samo do 250 TAK SAMO na TO SAMO game już widziałem to z miesiąc temu :P

ESTAVIA.PL

Opublikowano

Daj link do źródła , co to za problem zrobić taki diff ? oO

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Jak będę miał czas ,gdy wrócę z ferii to zrobię (o ile mi się uda) tego difa

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Co do 10 KU do G:

Pozdrawiam razem z Endymionem :)

 

KU czasem expa nie zabiera?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Hehe, wkurwia mnie te wasze pozerstwo i skąpstwo, jak można żałować source które można zdobyć w każdej chwili, znając adres.

 

Source:

Funkcja MoveItem:124

{
  v39 = CItem::GetCount(v40);
  v10 = *(_DWORD *)(v40 + 68);
}
v17 = v10 >= 1 ? v10 + 29 : 0;
v18 = CHARACTER::GetName(arg);
sys_log(0, "%s: ITEM_STACK %s %d -> %d count %d", v18, v17, (unsigned __int8)a2, (unsigned __int8)a3, v39);
v19 = CItem::GetCount(v41);
LOBYTE(v17) = MIN(200 - v19, v39);
v20 = CItem::GetCount(v40);
CItem::SetCount(v40, v20 - (unsigned __int8)v17);
v21 = CItem::GetCount(v41);
CItem::SetCount(v41, (unsigned __int8)v17 + v21);
v4 = 1;
goto LABEL_4;
 }

 

Funkcja do item:26

}
 v13 = 1;
 if ( v15 )
 {
v10 = strtol(&v15, 0, 10);
v13 = MINMAX(1, v10, 200);
v2 = nptr;
 }
 if ( (v2 & 0xE0) > 144 || (unsigned int)(v2 - 48) > 9 )
 {
if ( !singleton<ITEM_MANAGER>::ms_singleton )
  __assert("instance", "../../common/singleton.h", 26);
if ( !(unsigned __int8)ITEM_MANAGER::GetVnum(singleton<ITEM_MANAGER>::ms_singleton, &nptr, &v14) )
  goto LABEL_18;
 }

 

Funkcja GetCount:1

{
 int v1; // eax@1
 int result; // eax@3
 int v3; // ecx@3
 int v4; // [sp+14h] [bp-4h]@1

 v4 = *(_DWORD *)_stack_chk_guard__FBSD_1_0;
 v1 = *(_DWORD *)(a1 + 68);
 if ( v1 && *(_BYTE *)(v1 + 54) == 9 )
result = MIN(*(_DWORD *)(a1 + 96), 2147483647);
 else
result = MIN(*(_DWORD *)(a1 + 96), 200);
 if ( *(_DWORD *)_stack_chk_guard__FBSD_1_0 != v4 )
__stack_chk_fail(v3);
 return result;
}

 

Funkcja SetCount:15

v13 = *(_DWORD *)_stack_chk_guard__FBSD_1_0;
 v2 = *(_DWORD *)(a1 + 68);
 if ( v2 && *(_BYTE *)(v2 + 54) == 9 )
*(_DWORD *)(a1 + 96) = MIN(a2, 2147483647);
 else
*(_DWORD *)(a1 + 96) = MIN(a2, 200);
 if ( a2 || (v3 = *(_DWORD *)(a1 + 72)) == 0 )
 {
CItem::UpdatePacket(a1);
CItem::Save(a1);
result = 1;
 }

 

Funkcja CreateItem:119

if ( v13 )
  goto LABEL_20;
LABEL_24:
if ( *(_BYTE *)(v9 + 100) & 4 )
{
  v22 = MINMAX(1, a5, 200);
  v27 = v22;
  if ( a7 && v22 <= 1 && *(_BYTE *)(v9 + 100) < 0 )
	v27 = CItem::GetValue(v9, 1);
}

 

Jeśli chodzi o 10 Ksiąg Umiejętności do poziomu G(skill), spróbujcie, powinno działać.

 

Funkcja LearnSkillByBook:200

}
 v15 = CHARACTER::GetSkillLevel(a1, a2);
 v16 = MIN(9, v15 - 20);
 v17 = *(&aiSkillBookCountForLevelUp + v16);
 v18 = CHARACTER::GetName(a1);
 sys_log(0, "LearnSkillByBook %s table idx %d value %d", v18, v16, v17);
 if ( (unsigned __int8)LC_IsSingapore() )
 {
if ( (unsigned __int8)LC_IsSingapore() )
  v17 = *(_DWORD *)&aiSkillBookCountForLevelUp_euckr_139619[4 * v16];

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

KU czasem expa nie zabiera?

 

Z tego co wiem, to Endymion z Asparte'ym usunęli to ;)

POTWIERDZONE INFO OD ENDYMIONKA

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Z tego co wiem, to Endymion z Asparte'ym usunęli to ;)

POTWIERDZONE INFO OD ENDYMIONKA

Nie jestem pewny ale zwój też powinno zabierać.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie jestem pewny ale zwój też powinno zabierać.

 

Fakt, nagrywałem wideo u siebie a napisałem sobie wcześniej quest żeby zawsze dawało Radę Pustelnika, zapomniałem usunąć tego questa :s

// Endymion

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Fakt, nagrywałem wideo u siebie a napisałem sobie wcześniej quest żeby zawsze dawało Radę Pustelnika, zapomniałem usunąć tego questa :s

// Endymion

 

Ja pracuje w NASA i napierdalam po orbitach jak żyd po pustym sklepie.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Mógłby ktoś podać linka do game działającego pod 2010/2011 sf ?

Dawno już tu nie zaglądałem, a chciałem się troche pobawić nowymi SF.

 

@offtop

Bambus3k ty żyjesz ;d ?

Opublikowano

Mógłby ktoś podać linka do game działającego pod 2010/2011 sf ?

Dawno już tu nie zaglądałem, a chciałem się troche pobawić nowymi SF.

 

@offtop

Bambus3k ty żyjesz ;d ?

 

Tutaj masz 2089

 

 

 

http://www.mediafire.com/?dxfc3uv2tpufvrz
https://www.virustotal.com/file/95b0ce261629f771d600162adba2ecfa7bb0497426244394f4296af18e36e5df/analysis/1327865183/

 

Bambusek zabawia się z FuBu na FaceM****

Opublikowano

Bamus3k ma perm'a na MPC .

http://www.mpcforum.pl/topic/222821-bambus3k%26-8482%3B/

Mou to pajac ,nic nie osiągnął, o taką pierdółkę Mu bana dał .. ehh

 

@Dzięki Sensu ,z tym mądralą to dlatego tak wyjechałem do alchemika

bo oczywistą dla mnie było sprawą że po adresie by sobie odszukał ;x

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Bambus3k z tego co pamiętam dostał perma bo napisał facem**** i Mounthains doczepił się ,że niby forum reklamuje.

http://screenshooter...2826877/jtamccr

http://www.mpcforum....s3k%26-8482%3B/

 

 

 

P.S raz miałem taką sytuację właśnie na tym koncie co teraz siedzę dostałem perma niby za multikonto z raxonem (typa nie znam)

bo napisałem w profilu mou ,że go nie lubię i będe go minusował codzienie no ale że napisałem odwołanie nie pamiętam do kog to chyba po paru miechach albo po 1 miechu odbanowali mi i 90 % mi zdjeli wraz z banem :P. Link:

http://www.mpcforum....c/463280-raxon/

 

 

@edit

shejn naserio ci pomagał tego difa pisać bambus3k ? umiesz pisać dify??

p.s dzięki za difa czekam na difa z 10 ku do g ;p

Opublikowano

Marcin właśnie tego szukałem ,ale znaleźć nie mogłem

3. Dif na kupowanie na mapach nie neutralnych po normalnej cennie (Na nie neutralnych mapach kupuje sie 3x drożej np. 1kk to kupujesz za 3kk)

Funkcja dla sprzedaży rzeczy po cenie trzykrotnie większej zależało od

własności mapy danego królestwa którą wyznaczał strażnik wsi , po postawieniu przykladowo straznika wsi

chunjo , niebiescy i czerwoni mieli tą cenne x3 ... chyba tak to działało ale ręki uciąć sobie nie dam

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Marcin właśnie tego szukałem ,ale znaleźć nie mogłem

 

Przecież Amnestia była więc bana też nie ma.Widać że Mu tam dobrze że tu nie wbija lub ma inne konto

Mou nałożył blokadę w sumie prawidłowo bo kazał pisać userą do niego na Face ,a nie Tu

 

 

 

## Żeby nie było spamu to napiszemy hmm..

 

255 to max jaki da się ustawić ??????? :D

Opublikowano

255 to max jaki da się ustawić ???????

:D

Na chwilę obecną raczej taak ... ahh te bajty :P

FF-255

100-256

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Zgadza się kwiatmix , gdybyśmy mieli czysty kod źródłowy to nawet na 8 bajtów te 2 byśmy mogli zamienić i mielibyśmy limit taki

4294267295(FFFFFFFF) przedmiotów w jednym itemie :P

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...