Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawdź Czy Nadajesz Się Na Pilota F-16!


rafi357

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

www.joemonster.org/article/6890/tajny-amerykanski-test-dla-pilotow-f-16

 

Wbijcie, zagrajcie 1-wszy raz i podajcie screena z wynikiem ale tylko za 1 razem :D

 

Instrukcja:

Złap myszą za czerwony kwadrat i trzymając go unikaj zderzenia czy nawet dotknięcia z niebieskimi prostokątami. Nie wolno ci też zderzyć się z żadną ze ścian.

 

Jeżeli uda ci się utrzymać przez 18 sek. Jesteś bardzo dobry!

 

Amerykańscy piloci muszą utrzymać się bezbłędnie ponad 2 minuty.

 

Uważasz, że to banalne i dziecinnie proste? To do dzieła!

 

@edit

Zapomnialem dodać moja pierwsza gra skonczyla sie na prawie 11 sekundach : D A rekord to 22.011 xP

 

Pobijecie mnie? :D

 

 

@2down 49sec? to nie mozliwe

Opublikowano

hehe dobra kurde i trudne ja dochodze do 17,5 sek i dupa xD

 

@edit

a tak przy okazji czemu nie moge zmienc koloru i rozmiaru sygny??

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

@up

Już widzę ten Cheat Engine xD

@edit

Ja za pierwszym razem to wywalałem na to czarne o miałem 0.031 czy cos takiego xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

15.223 sek to nie jest takie proste szczególnie jak przyspieszy xD

Opublikowano

40 sec, mam screena ;)

 

post-4805-1251307582_thumb.jpg

 

jeżeli nie wierzycie, że to ja to spójrzcie na pasek zadań - pasek Warrock - spójrzcie na moje posty ;) i Whatpulse ;]

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

psychiczne 1.15.378... ;//

Za pomoc dam 5*

Jeżeli pomogłem daj 5* jeżeli nie 4* xD

Opublikowano

tajny to nie jest bo na necie jest od bardzoooo dawna

 

latwo jest zdobyć 2 min na bardzo starym kompie ; >

 

<www.joemonster.org>

Twój czas: 112.478 sekund...;-) !

76561198001815076.png
Opublikowano
ja mialem 38 s , ale screena nie mam :P

 

edit; 95,5s proste to , juz mi sie nie chcialo dluzej myszka jezdzic :P

Skoro taki dobry jestes to zapewne uda ci sie jeszcze raz,

A ja 2 godziny tak moglem jezdzic ale screena nie mam :ironia:

 

Błąd kodowania zawartości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

 

 

 

 

 

 

 

 

* Należy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

Fail :lol:

Opublikowano

To jest stare jak świat -.-

Jak ktoś sie skupi to z łatwością przebija 18sek -.-

Opublikowano

21.123 xD :P Niezly czas

2u6igkp.png

 

Trzeba Tam Być Żeby Poczuć Tą Atmosfere :-)

 

Gdzie Najlepsi Kibice W Polsce Są?...To Jest Na To Dowód:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...