Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

uważajcie na oszustów z Allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem że nie ma tam takich a gdy kupiłem sobię klucz do Sourca i czekam 3 dzień pisząc ciągle maile zmieniają daty wysłania klucza a dziś napisali mi jak żądam zwrotu pieniędzy to:

 

 

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację - jeżeli do godziny 24 nie otrzyma Pan klucza, to do jutro do godziny 12 na pewno klucz będzie na e-mailu.

 

W ramach rekompensaty otrzyma Pan od nas konto Counter Strike 1.6 + Condition Zero jeżeli do godziny nie otrzyma Pan klucza

 

Przepraszamy jeszcze raz.

 

 

Czy to nie kretyni ?

 

Wciskają mi KONTO do 1.6 i CZ które jest warte na Allegro 25 zł.

 

 

Nie kupujcie od SteamKeys.pl

 

 

Pozatym czym mogę ich postraszyć. ?

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

Policją ;)

Acha no i mozesz pisac do Allegro o zwrot kasy ochrona do 10k zł

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Czyta się opinie

http://forum.ster-gaming.pl/Steam-sklep-steam-keys-t30453.html

Jeżeli chciałeś coś tanio kupić to polecam

http://kontagier.pl/

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

To wtedy zajdzie za daleko chyba? :D

 

Czyta się opinie

http://forum.ster-gaming.pl/Steam-sklep-steam-keys-t30453.html

Jeżeli chciałeś coś tanio kupić to polecam

http://kontagier.pl/

 

 

SteamKeys ma na Allegro 1556 poztywów a 4 negatywy.

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

to napisz im ,że chcesz to co zamówiłeś,a ten 1.6 cię nie interesuje .i czekasz do tej 24 i ma być klucz. jeśli nie to wywiązać się z umowy i odzyskać pieniądze . Tacy kanciarze z nich.

Opublikowano

Do 12:00 a Jeże li nadal będą coś piepszyć i nie będą chcieli oddać pieniędzy to co wtedy?

 

 

 

http://allegro.pl/co...2111217190.html

 

Do tego gościa pisałem na GG i odrazu odpowiedział że mogę kupić beż żądnych problemów,a SteamKeys wgl nie odpowiadają na gg.

 

Zobaczcie sobię komentarze,będzie dobry do kupna Sourca?

 

 

I mam pytanie jako niezarejstrowany na Allegro mogę kupić przez uslugę PAYU ?

 

Czyli że wysyłka klucza w 5 minut?

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

Ja wym zgłosił ich do Allegro i na Policję ( tak oni też się tym zajmują )

Osobiście mnie też oszukano na 30 zł, bo kupiłem grę na PSP, miałem fakturę i inne papierki, że to zakupiłem, a koleś mi wciskał, że nie dostał jeszcze kasy, Miałem to zgłaszać, ale brat mi powiedział, że jak nie mam konta Junior to nic nie zrobię. Na szczęście mi już to zwisa, osobiście Allegro to gówno.

Opublikowano

Widzę że nikt nie wie co i jak, gónwo odzyskasz, nie ma innej opcji allegro nie zajmuje się przedmiotami poniżej 50 coś złoty bo im sie nie opłaca ( już nie pamiętam dokładnie ile ).

Mogą owszem wysłac zawiadomienie na emial mu ale to nic nie da, bo ludzie mają wyjebane na to.

 

Zresztą wiem jak była sytuacja ze mną, kupiłem pada do xboxa 360 za 75zł i koleś nic nie przysłał mimo że all papiery miałem, allegro postraszyło i pocałowało go w trąbkę. Więcej zachodu niż to watrte, wydasz więcej na sprawy niż zyskasz i napewno nic nie zyskasz.

Opublikowano

3 dni czekania ? śmieszny jesteś, masz regulamin i okres w jakim musi do ciebie dojść przesyłka , zgłaszać możesz sobie gdziekolwiek bo zgłoszenie nie zostanie przyjęte jako niezgodne z regulaminem sprzedaży

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...