Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Konkurs dot. najlepszej paczki AMXX!


szwinguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poproszę zachować w tym temacie wysoki poziom wypowiedzi. ;)

Informacje na temat konkursu tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/561230-konkursnajlepsza-paczka-pod-amxx-pod-serwer/

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Już widzę las rąk do napisania pluginu

To nie jest takie łatwe, Jezyk C++ itp.

 

Założę się ze może jedna dwie osoby to zrobią

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Już widzę las rąk do napisania pluginu

To nie jest takie łatwe, Jezyk C++ itp.

 

Założę się ze może jedna dwie osoby to zrobią

Można używać pluginów z innych for. Nie muszą być Twoje ;)

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Można używać pluginów z innych for. Nie muszą być Twoje ;)

 

heh to każdy będzie kopiował i tyle tego będzie ,będą się powtarzać i wgl.

Ale jak takie jest twoje zdanie ...

Regmannn

Opublikowano

Ok super :D. Jutro dodam moją. Sam robiłem, używam na serwerze :).

Paczki mają być pod windows'a czy linuxa?

graphic.png

Opublikowano

Ok super :D. Jutro dodam moją. Sam robiłem, używam na serwerze :).

Paczki mają być pod windows'a czy linuxa?

Obojętne ;)

 

Poproszę wszystkich o wpisanie się do listy, co mają wysłać/wysłali mi linki do paczek na p.

http://www.mpcforum.pl/topic/561230-konkursnajlepsza-paczka-pod-amxx-pod-serwer/

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Obojętna na który system.

Każdy dodany przez was plugin musi być oznaczony do czego służy.

Np. cos.amxx ; robi coś tam.

Standardowych pluginów nie musiscie opisywać.

 

Polecam dawać cały folder cstrike - mogą być wymagane modele.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Tylko niestandardowe? Ok.

Opisze i dolacze plik tekstowy co jest w calej paczce.

 

 

Zakaz wstawiania/edycji cudzych paczek AMXX,

To dt. paczek a nie pluginów ;)

Opublikowano

To jest troszkę dziwne.Bo się czuję tak jakby ktoś chciał,żebyśmy my robili za niego paczkę(ja i tak chyba nie wezmę udziału)

A nawet jeśli do tego:

Już widzę las rąk do napisania pluginu
To nie jest takie łatwe, Jezyk C++ itp.
Założę się ze może jedna dwie osoby to zrobią

Jest tyle tych pluginów do tego rodzaju moda,że na pewno nikt by już nie zrobił jakiegoś unikalnego pluginu to chyba prostę.Jeżeli to by był call of duty albo diablo mod itp. To lepiej by konkurs wyglądał.Więcej wysiłku w to włożonego by było,a nie tylko kopiuj/wklej:)

Opublikowano

OMG :O .

 

Czemu tylko 2 typy?

 

Cholera jest tyle modów a ja mam szukać pluginów na ffa -.-

 

a bym tu swojego coda zamieścił

Nie wiem, nie znam się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...