Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej] Call Of Duty 4


Jamajkas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie przecież mpc forum nie popiera piracta to po pierwsze. Tak nawiasem mówiąc będzie pełno haxów jeżeli będziemy grać na crackedach

szefmarcin.png

Opublikowano

Koniec zapisów, dzisiaj robię losowanie teamów. Być może zrobimy ten turniej 2vs2 żeby było więcej meczy

 

 

@EDIT

 

prawdopodobnie każdy z userów ma oryginalny klucz !

 

TEAMY zostały wylosowane

 

Team 1

Pawlak118 i Kordik

 

Team 2

TheTomash i JuanPlexXx

 

Team 3

Cookill i Szefcio

 

Team 4

Masalkov i Lord Voldemort

 

Team 5

Shuchy111 i LondonTipton

 

Team 6

F1eldo i Jamajkas

 

losowanie:


www.youtube.com/watch?v=5koQT-ea3Uc

 

1 MECZ

Team 1 vs Team 6

 

2 MECZ

Team 2 vs Team 5

 

3 MECZ

Team 3 vs Team 4

 

 

Mecze muszą zostać rozegrane do 8 marca !!!

Gramy na promodlive211 mr10 patch v1.7

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Kufa 2v2 to nie ma scopów ale luzik

 

PS.

 

Shuchy111?!

 

Kufa ja myślałem, że jestem Suchy113 :)

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Termin rozegrania 1 meczu przedłużam do 14 marca, trzeba zebrać kontakty i się zapoznać. Reszta meczy nie będzie tak powoli rozgrywana, zrobimy to na biegu

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

haha zajebisty cup. Ustawiłem mecz na 20 w sobote a o tej godzinie (wczesniej i później też) nikogo nie było z drużyny przeciwnej.

Także okej. w/o dla nas powinno być ale ok ;]

szefmarcin.png

Opublikowano

Mam jedno pytanie: gracie coś czy nie? Jak nie to robimy coś nowego, ale tylko i wyłącznie '' oryginalne '' klucze wchodzą w gre.

Opublikowano

jak ludzie mają w to wyje*** =] Dla tych co zapisali się a nie chcą grać powinny posypać się warny. Pisałem 2 razy do drużyny przeciwnej by umówić mecz, 3 raz nie napisze ;-)

także zróbcie coś nowego z tymi kluczami ale żeby zapisanie się do turnieju do czegoś zobowiązywało.

Peace

szefmarcin.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...