Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[News]Zmiany w dziale + Nabór na KidModeratora działu.


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

;)

Nigdy nie umiałem się rozpisywać, więc teraz też nie będę. Przejdę od razu do informacji

Otóż jak pewnie zauważyliście- W każdym dziale znajduje się nowy regulamin.

Regulamin Lokalny Działu Battlefield:


http://www.mpcforum.pl/topic/560233-regulamin-lokalny-dzialu-battlefield/

lub Klik

Regulamin Lokalny Subforum Battlefield 3:

http://www.mpcforum.pl/topic/560267-regulamin-lokalny-subforum-battlefield-3/

lub Klik

Regulamin Lokalny Subforum Battlefield Heroes:

http://www.mpcforum.pl/topic/560279-regulamin-lokalny-subforum-battlefield-heroes/

lub Klik

Regulamin Lokalny Subforum Battlefield Play4free:

http://www.mpcforum.pl/topic/560286-regulamin-lokalny-subforum-battlefield-play4free/

lub Klik

 

W całym dziale obowiązuje oczywiście Regulamin Globalny MPCforum- który znajdziecie TUTAJ

Proszę się z nimi zapoznać.

 

 

W dniu dzisiejszym, czyli 19.02.2012 otwieram rekrutacje na KidModerator'a działu Battlefield.

Czego oczekujemy ?

Przede wszystkim:

  • Wiedzy o grach z serii Battlefield
  • Znajomości zasad panujących na forum
  • Dużej aktywności we wszystkich subforach działu Battlefield
  • W miarę dobrego czasu online
  • Małego paska ostrzeżeń :)

Aplikacje składamy w tym dziale:

http://www.mpcforum.pl/forum/119-aplikacje-na-kidmoderatorow-dzialow/

Dodatkowe informacje przed napisaniem aplikacji:

http://www.mpcforum.pl/topic/166800-jak-zostac-kidmoderatorem-czego-od-niego-oczekujemy-wszystko-tutaj/

 

 

Chyba to wszystko ;)

Pozdrawiam,

xamizo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...