Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wstydzicie się chodzić z rodzicami np. na basen ?


Great White

wybioerz  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tak czy nie?

    • Tak
      8
    • Nie
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpowiem krótko.

Nie chodze z rodzicami na żaden basen wogole nie chodze na basen a jakbym chodził to sam.

 

Nie wstydził bym sie przeciez nie plywalibysmy za rączke kazdy pływa w basenie osobno i jakby sie ludzie wogole nie znali.

 

Ja sie nie wstydze moich rodziców bo są zajebiści ^^

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

2UP

 

Super, wyrosło nam społeczeństwo z większością debili...

 

TOPIC

 

Nie, rodzina jest NAJWAŻNIEJSZA. Nie obchodzi mnie zdanie debili, którzy myślą, że to jest wstyd.

742611478555387739101.jpeg

Specjalista
Opublikowano

Nie chodzę z rodzicami na basen, ponieważ mieszkam na wsi, a nawet jakbym mieszkał w mieście to bym nie chodził z rodzicami, gdyż nie mam 7lat.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

No tak @up a pojechałbyś z tatą na rower ?

Beka z ciebie gimbazie czemu by nie miał jechać z ojcem na rower no kurwa.To ze masz powalonych kolegow to nie oznacza ze ktos inny takich ma.weźmy inny przedmiot do jazdy jedziesz z ojcem na narty wstydzisz sie go? Weź człowieku wyjdź

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ale temat wymyśliłeś a co do mnie nie nie wstydzę się z rodzicami gdzieś tam na basen czy rowery chodzić a poza nie mam 7 lat jak ktoś tam inny powiedział

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

HAHAHa ja bym się wstydził ;p znając moją mamusie to cały basen, by miał ze mnie bekę. :/

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

No tak @up a pojechałbyś z tatą na rower ?

Rofl, a czemu nie? To często właśnie ojciec uczy jeździć na rowerze, więc nie widzę problemu.

Wstydziłbym się jedynie, gdybym miał patologiczną rodzinę.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Dlaczego się ich wstydzić?

Czy oni się wstydzą ciebie, gdy popełnisz jakieś głupstwo?

Bez nich gównem byś był.

Chodzić nie chodzę z rodzicami, ale jakby mnie poproszono, to bym poszedł.

Opublikowano

@nn

Przyznaj się, że tata razem z tobą na zjeżdżalni zjeżdża, bierze Cie na plecy i pływacie ;d

 

@top

 

Nie wstydze sie, ale na baseny chodze sam, bo przeważnie z kumplami/koleżankami -,-

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...