Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wejśc na serwer Minecraft Dluga historia


Leaderek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chodzi o to że nie moge podlaczyc sie do serwera, ale od poczatku.

 

Zalozylem serwer dla siebie i brata, on na komputerze stacjonarnym (podpiętym kablem do router'a) a ja na laptopie (podpięty przez Wifi- na nim ma stać serwer). Na Laptopie wchodzę do gry beez żadnych problemów, zelo lagów lub jakichkolwiek scinek. Na komputerze stacjonarnym zas, nie moge wejsc, wyskakuje błąd: Took too long time czy coś w tym stylu.

Postanowiłem zrobić zmiane, serwer postawiłem na stacjonarnym komputerze, i o dziwo, z laptopa wszedłem normalnie, bez zadnych problemow, natomiast z zwyklego Pc'ta znow to samo. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, siedze nad tym spooro czasu i krew mnie zalewa tongue.png.

 

Wersja Minecraft: 1.1.0 na obydwu (próbowałem takze na 1.0.0)

Internet UPC 52 mb/s

Router: D-link 300

konfiguracja laptopa: Intel i5, 3 gb ddR. (niesadze ze jego wina)

 

Prosze o w miare szybką reakcję smile.png)

Opublikowano

Jak zrobiłeś hamachi to wyłącz zaporę systemu windows na sieci publiczne i domowe...

A jak no-hamachi - to nie wiem..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...