Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] pomocy ! Ktoś zaawansowany - /pytanie dotyczące wgrywania broni !


BayoRR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak :

 

1.Query do Navicata :

#Navicat-->Player-->Prawym myszki-->console-->Enter

2.Do locale :

#Wypakowywujesz locale_pl : Extract-->Extract Archive-->locale_pl-->Pack-->Zapisz

#szukasz item_list.txt i dodajesz wpisy z tego item_list.txt

#Kopiujesz item_proto do locale_pl

#Pakujesz locale_pl

#Podmieniasz icon.. w Pack

#Models : \pack\extracted\item\ymir work\item\weapon

#Wypakowywujesz item u góry dałam Ci ścieżkę .. i dodajesz pliki GR2 ,DDS

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Jeżeli jest taki temat, to ja podpytam jeszcze:

 

Wgrałem bronie, wszystko fajnie, ikonki widac, fajnie wygladaja, tylko ze zrobilem przeszczep - powypakowywalem te pliki, dodalem tylko te bronie to moich plików, po czym wpisy do packerów. W tym raczej ma problemu. Wszystko ladnie gra, dopóki nie zaczne nimi bic. Obrazenia widac, ale pierwsze uderzenie bronią i za 5 sek kicka z serwera. Nie dotyczy to jednej broni, tylko wszystkich (chyba bo sprawdzalem na trzech). Co zrobic, zeby nie wywalalo?

 

 

Daję + za każdą szczerą próbę pomocy :)

Opublikowano

Wpisy do broni : mysql query przez navicata. Musisz tez dodac wpisy item proto do clienta rozpakuj locale pl tam bd mial to lecz item proto tez musisz rozpakowac do postaci .xcl

Icon wgrywasz do Pack/icon i jak rozpakujesz icon to bedziesz mial folder albo item albo weapon nie pamietam sry.

Modele wraz z.dds wrzucasz do item/weapon.

Musisz dodac tez do item_list musisz jeszcze dodac wpisy ktore beda identyfikowaly id z modelem i icon.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

tak jak up koledzy zle skonfigorowany klien z baza w navicat

zeby dobrze skonfigurowac łaczymy sie z baza navicat zakladka player, kreator eksportu, wybieramy dokument.xml, zaznaczamy item_proto w tabelce obok pustej wybieramy miejsce docelowe (tam gdzie ma wgrac item proto w wersji xml), nastepna zakladla klikamy dalej, zaznaczamy uzywaj atrybutow formatowania dla xml oraz dolacz naglowki po czym kikamy dalej, w ostatniej zakladce wybieramy wykonaj czekamy 3 sec az program poinformuje o wykonaniu zadania

teraz ta trudniejsza strona wgrywanie do klienta

rozpakowujemy local -->item_proto otwieramy rozpakowany item proto z klienta i navicata kopiujemy calosc z item proto bazy navicat bez dopisu record !!

przyklad jak ma wygladac wpis

 

<Item vnum="909" name="Pomocnik_Kibola+9 " gb2312name="Pomocnik Kibola+9" type="1" subtype="0" weight="0" size="2" antiflag="32" flag="1" wearflag="16" immuneflag="0" gold="30000" buy_price="100" limittype0="1" limitvalue0="105" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="7" applyvalue0="15" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="792" value2="813" value3="811" value4="833" value5="90" socket0="65535" socket1="65535" socket2="65535" socket3="65535" socket4="65535" socket5="65535" refine_vnum="0" refine_set="0" magic_pct="15" specular="100" socket_pct="3" />

po zamianie calosci pakujemy rozpakowane item proto z klienta ---> local rowniez. Calosc wrzucamy do folderu z gra cieszymy sie dobrze zgrana baza klienta i navicat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...