Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Kilka pytań (początkujący)


KrólNinjóf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Na początek proszę mnie nie kierować do działu poradniki itd... (linki do konkretów mile widziane)

proszę także o wyrozumiałość i odpowiedzieć na kilka pytań...

proszę także o nie wyśmiewanie z prostych pytań...

 

1. jak sprawdzić lvl

2. jak działa ta "karuzela", "koło" wyboru skrzynek do czego te skrzynki służą jak je użyć

3. jak pisać jak inni że mają przed nickiem "megaphone" czy jakoś tak

4. jak zdobyć osiągnięcia/ rangi (medale już wiem)

5. czy jest sens grać bez premium bo widze że ciężko z takimi broniami...

6. jest jakiś Polski serwer gdzie większość gra Polaków czy każdy losowo gra

7. co potrzeba do modyfikacji broni

8. o co chodzi w pracaach

9. jakie są dobre bronie za kasę w grze na małe lvl (mam "kałacha")

 

na razie tyle :)

 

ps. nie ogarniam za bardzo ang. więc z tąd te pytania...

 

j

Opublikowano

1.W grze Ci pisze : W menu(lewy dolny róg są statystyki), w grze : Dajesz TAB(wyświetlają Ci się statystyki i obok nicku jest pokazana ranga), na stronie CA : combatarms.nexoneu.com logujesz się i wchodzisz na swój profil.

btw. w Combacie są takie rangi, że Porucznik, Major itp. a nie lvl 1,2 itd.

 

2.Klikasz na któreś pole(półkole) i się kręci, i wypadają te skrzynki itp.

 

3.To trzeba kupić w Shopie, dostępne za NX od rangi SSG bodajże.

Po zakupie wchodzisz do inventory i klikając na to wybierasz co masz pisać, i potem wyświetla się to w grze.

 

4.Klikasz na statystyki>Medale lub jakoś tak(już zapomniałem) i tam za co można zdobyć Medal.

 

5.Jest :)

 

6.Każdy gra gdzie chce, choć jeśli chcesz pograć z poolaczkami to wbijaj na server Victor, znajdz rooma o nazwe mixpol(hasło : dópa) i graj z nimi SnD :P

 

7.Kupujesz np. celownik, magazynek i potem to połączasz..

 

8.Za każdą pracę otrzymujesz jakiś itemek, aby sprawdzić jakie są prace trzeba wejść w statystyki>Jobs i tam wszystko pisze.

 

9.G36E

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

1. Odpowiedział up

2.Po grze ruletka się losuje i wygrywasz losowy przedmiot np. skrzynki.Skrzynki są potrzebne np do "customizacji" będziesz wiedział o co chodzi jak wejdziesz w Gun emporium>customize tam można ulepszać statystyki broni.

3 Odpowiedział up

4.@up

5.Free to play/pay for win lecz moim zdaniem warto grac bo jak wbijesz odpowiedni lvl możesz kupić calkiem przyzwoite bronie które czasem okazują sie przyjemniejsze w użyciu niż te za nx ;).

6.Jest tak jak @up wyjaśnił ale tam są takie ogary że nie masz szans szkoda czasu tam grać jak jesteś początkujący.

7. Zależy.Jesli chodzi o zakładke modyfikacji masz tam tłumiki celowniki i magazynki do broni.Jesli chodzi o ulepszanie statystyk broni wejdź w zakładke gun emporium zazwyczaj potrzeba tych "skrzynek" z ruletki

8.@up

9. G36E/Scarl/ACR/M4A1

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...