Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[4Story] Jak zarobić troche kasy na lvl 20+


BojowyKIefir

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sposób nr 1:

Czaso 19

Po zabiciu bossa na samym końcu dostajemy szlachetny kamień ossirisa który można sprzedać za 80-120s , po 5 takich wyprawach jesteśmy bogatsi o jakieś 0,5g

 

Sposób nr 2:

Zaproszenie do drugiej bitwy

polecam od 30 lvl + gdyż potwory tam mają od 5000hp - 10000 hp

expić tam w grupie

 

post-266275-0-76659900-1329383202.jpg za szt dostaniemy ok. 10-15s

 

post-266275-0-18560900-1329383257.jpg za szt dostaniemy ok. 30-40s

 

post-266275-0-04312400-1329383331.jpg za szt dostaniemy ok. 35-45s

 

 

post-266275-0-73162600-1329383388.jpg za szt dostaniemy ok. 35-45s

 

post-266275-0-65869600-1329383450.jpg za szt dostaniemy ok. 15-25s

Trzeba zakupić u kolekcjonera :

 

post-266275-0-68560000-1329382839_thumb.jpg

 

Następnie udajemy się do Sanktuarium w Keter

 

post-266275-0-06583600-1329382962_thumb.jpg

 

A oto jak tam wygląda:

 

post-266275-0-57451600-1329383033_thumb.jpg

 

Jeśli komuś pomogłem proszę o +

Opublikowano

Fajny poradnik masz + , powiedz mi tylko ile bym wyciągnął tam kasy na np. 50Lv w godzinę-dwie.

TrollololololololololooO!

Opublikowano

Sądzę ,że na 40 lvl byś z 1g w 40 min dał rade wyciągnąć

Polecam kupić jak największe plecaki i jak najwięcej ilość tych plecaków

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem tut jest nie aktualny poniewaz nie ma juz drugiej bitwy a osirisy to stare jak swiat. Dalbys jakis update owany

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Patrzcie kur*a na daty debile... odkopujecie tylko.

 

@top

Te sposoby się już nie opłacają są dużo łatwiejsze.

Ja bym zamknął ten temat.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [4Story] Jak zarobić troche kasy na lvl 20+

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...