Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Mini-Tutek]Jak Nabić sobie Cupony bez siedzenia przy Kompie


PikaczuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie w tym o to Mini Mini tutku chciałbym wam pokazać jak nabić Cupony nie siedząc nawet na komputerze. Więc Zaczynajmy ;)

 

będziemy Potrzebować Konto Docelowe* serwer* i Rooma

 

1.Wchodzimy na Konto i wybieramy serwer

 

2. Gdy już jesteśmy na koncie i wybraliśmy serwer przechodzimy do BG/UO i robimy rooma

 

3.Wpisujemy Komendę /ar* i Auto Start-On

 

4.Gdy Gracze będą wchodzić do rooma i wcisną ready gra będzie się ładować

 

5.Teraz gdy już gra nam się załadowała szukamy jakiejś tak zwanej kryjówki i tam sobie leżymy :D

 

6.Gdy już tak sobie leżymy możemy odejść od komputera i zająć się innymi sprawami a Cupony same się będą nabijać co 30Minut

 

Polecam zrobić rooma na 32 graczy Limit na All i czas jak największy

 

Docelowy=Tam gdzie chcemy żeby Kupony się nabijały

Serwer=Wybieramy albo Europe_1,Europe_2,International_1,international_2 (Polecam international_1 najwięcej graczy)

AR=Auto Ready

 

Poradnik by PikaczuPL mam nadzieje że się przyda i pozdrawiam :D

To4KJ.jpg

Sygna by DJ

Opublikowano

Witam ten mały poradnik na Kupony nie sprawdzi się,ponieważ za jakieś 10min wyrzuca z serwa i kuponu nie dostaniesz :[

Ghost-Rider-flame-chain.gif
Opublikowano

Witam ten mały poradnik na Kupony nie sprawdzi się,ponieważ za jakieś 10min wyrzuca z serwa i kuponu nie dostaniesz :[

 

To może coś masz z netem albo coś w tym stylu bo mi działa normalnie i nie wywala po 10 minutach

To4KJ.jpg

Sygna by DJ

Opublikowano

Jeśli cię wywala to przez to, że postać nie wykazała żadnego ruchu, żadnej aktywności. Zrób jak kolega wyżej daj coś na spację, lub znajdź w cheacie np. auto w.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Wspaniały poradnik. Polecam ci dopisać , że trzeba coś położyć na spacje albo coś zrobić bo inaczej nas wywali.Warto , równierz ustawić większy limit czasu niż jest na początku.

 

@Edit a i jeszcze jedno tam niema international_1 , ani europe_1 tylko poprostu international i europe. ;)

xtiger54.jpg

Opublikowano

To, że komputer wywali nas po 10 minutach to pół biedy ale co jeśli nas kickną? Nie pomyślałeś o tym. Poradnik trochę bez sensu, bo nawet jak wejdziemy do jakiejś kryjówki i nas ktoś znajdzie i zabije to będziemy się respić normalnie w bazie i death'y będą lecieć. Takie moje zdanie o poradniku.

 

Pozdrawiam, Mathias.

Opublikowano

tut dobry lecz wymaga poprawek

1.cos na spacje/hack z auto w spacja/hack z anty afk kick

2.hack z tp instant najlepiej gdzies za mape i dac instant zeby jak ktos nas dednie nie respic sie w bazie...

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...