Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Pierwszy dropnięty kamień duchowy od baaardzo długiego czasu :)


Chill Out

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i nic wielkiego ale ja w całej swojej karierze dropłem tylko pare takich kamyczków (z metinów) a tutaj jest 1 na Monolicie

Ps. gram od tyg :)

kamykg.png



 
Opublikowano

Co to za czerwona plamka na miejscu złotej monety ???

 

 

 

 

@down

 

Ok thx :) Nie wiedziałem tego bo na pl'u nie gram już trochę :)

Opublikowano

Jezu się czepiacie wiadomo że boja w tydz nie zrobię nie ?Dokładnie gram 14 dni ale mi się tak napisało :D



 
Opublikowano

Gratulacje, Mi jeszcze nigdy żaden nie dropnął :P

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Nie dropł wam żaden bo bijecie 1-2 metki i spiepszacie do m1 noobić <_<

Kamień Duchowy to nie jest żaden wyczyn 8S

Fajnie ogólnie że grasz tydzień i boja zrobiłeś/aś B)

Szacun naprawdę <3

1367591241-U459639.png


Opublikowano

W ten dzień akurat miałem wolne i sobie zarwałem nocke ogólnie to rozwaliłem około 25~30 ale ogólnie dużo metinów rozwalam :P



 
Opublikowano

Grasz 2 tygodnie i 43lvl.. nieźle :]

 

Mogłeś pokazać RIBA jakiego masz :D

 

Co do kamyczka nie pierwszy nie ostatni wiele graczy "wysokolvl" ich sporo dropi no na 43 lvl dość ciężko ale wyleciał

 

Graty ^6

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Gratulacje Kamyka !!!

 

Na 43 lvl Raczej niespotykany widok takiego dropu (musiales miec bardzo duzego farta)

boreksygna.png

 

Sygnaturka Stworzona przez Necrotoss

Pomocnik
Opublikowano

Gz, ja tych metkow ubilem setki i zadnego kamyka nie mialem z nich :D

wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-sl

 

Odwiedziłem Hades jak Achilles i znów wracam
nie mam słabych punktów bo mnie zanurzyli w adidasach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...