Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Dlaczego jemu lądowanie i Uderzanie nie zabierało HP


wencek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ gra na mapce specjalnej do skoków na której został wgrany mod odpowiedzialny za nieskończoną regenerację zdrowia i amunicji :)

Nie łudź się, nie ma żadnego tricku który pozwala ominąć bolesny wzlot i upadek ;)

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

Ponieważ gra na mapce specjalnej do skoków na której został wgrany mod odpowiedzialny za nieskończoną regenerację zdrowia i amunicji :)

Nie łudź się, nie ma żadnego tricku który pozwala ominąć bolesny wzlot i upadek ;)

a czy można mi podać IP do jednego z takich serwerów? niezmiernie bym się cieszył i oczywiście była by nagroda nie tylko w "Like" :)
Opublikowano

a czy można mi podać IP do jednego z takich serwerów? niezmiernie bym się cieszył i oczywiście była by nagroda nie tylko w "Like" :)

 

co do ip, to takich serverów jest multum, ja osobiście nie gram na takich oto atrakcjach, ale znam server, gdzie nieźle trzeba się namęczy , aby przeżyć, głównie jako żołnierz czy też człowiek demolka

 

server gdzie chodzi tylko o zabicie saxtona, gdzie przydają się uniki takie jak rocket jumpy

 

84.234.21.161:27025

 

więcej nie znam, ale wystarczy, że w polu gdzie wpisuje się nazwe mapy wbić słowo "jump"

ponieważ tak oznacza się wiekszość map przeznaczonych do tej dyscypliny

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

co do ip, to takich serverów jest multum, ja osobiście nie gram na takich oto atrakcjach, ale znam server, gdzie nieźle trzeba się namęczy , aby przeżyć, głównie jako żołnierz czy też człowiek demolka

 

server gdzie chodzi tylko o zabicie saxtona, gdzie przydają się uniki takie jak rocket jumpy

 

84.234.21.161:27025

 

więcej nie znam, ale wystarczy, że w polu gdzie wpisuje się nazwe mapy wbić słowo "jump"

ponieważ tak oznacza się wiekszość map przeznaczonych do tej dyscypliny

dobrze dziękuje jeśli coś znajde to cb wynagrodze :)
  • 3 tygodnie później...
Gość Pexior05
Opublikowano

@up

 

Fajnie, że lubisz odkopywać tematy z lutego.

Good job.

 

Cls.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...