Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spalanko tłuszczyku z brzuszka.ROWEREK BIJACZ


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed ćwiczeniami

 

 

Nie jedząc przed ćwiczeniem , zwiększasz możliwość do spalania tłuszczów w czasie ćwiczenia. Na dodatek, możesz jeszcze bardziej wzmocnić efekt spalania tłuszczu przez zażycie kofeiny albo jednego z suplementów zawierającego w sobie guaranę (guarana - naturalne źródło kofeiny).

 

Potrzeba troche czasu, aby doustnie zażyta kofeina zaczęła działać, więc poczekaj 40 - do 60 minut, zanim rozpoczniesz ćwiczenia. Badania wykazały, że kofeina powoduje oszczedzanie glikogenu i odłożonych węglowodanów, wymuszając na organiźmie spalanie tłuszczu do produkowania energii. Efektywna dawka wynosi 200 - do 400 miligramów, ale jeżeli normalnie pijesz dużo napoi zawierających kofeinę możesz potrzebować jej więcej, aby miało to wpływ na spalenie tłuszczu.

 

Czy jak wsiądę sobię na rowerek taki w domu i pojeżdzę godzinkę, i nic nie zjem przzedtem kofeiny nie mam kupię jutro tigera albo etc,To spalę tłuszcz bo czytałem że po 20minutach jazdy zaczynamy spalać tłuszcz,i czy jak cały tydzien tak pojezdzę to będą efekty ?

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Weteran
Opublikowano

Haha..

Tak w tydzień spalisz 20 kg tłuszczu, wogóle nic nie jedz.

 

Bzdura!

Tutaj trzeba odpowiedniej diety, odpowiednich ćwiczeń.

A wszystko te gówna Tigery i inne to tylko cię niszczą..

 

@Down

Użyj rozumu, to co napisałem w dwóch pierwszy linijkach to zwykły

pokaz sarkazmu, podałem tylko przykład.

 

 

a tam piszą że kofeina pomaga.

No tak rób jak piszą w internecie.

 

Jeżeli chcesz spalić tylko trochę to ogranicz słodycze, 5 posiłków dziennie,

dużo wody i co najważniejsze ruch.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

To już lepiej nie rób żadnych diet tylko weź się za A6W - jeśli masz tylko silną wole bo i tak zanim wyćwiczysz mięśnie brzucha na 'kaloryfer' to najpierw spalisz nadmiar tłuszczu bez żadnych diet. A taki rowerek uja Ci da...

ravensygna.png
Opublikowano

Taa pewnie wszystko robiłeś i znasz te ćwiczenia, kuja to daje a6w a rowerek to zwykłe ćwiczenie który zmusza organizm do wysiłku ale nie katuje go tak jak to robi a6w

Opublikowano

sfd.pl i kfd.pl

ile razy to mozna pisac ??

dlaczego zakladacie tutaj tematu jak wiekszosc odpowiadajacych ma po 13-15 lat

i jedynie co o tym wie to od kolegow,lub przeczytane 2 zdania w jakiejs gazetce

dla pseudo sportowcow ?

idzcie i zapytajcie sie tam ludzi ktorzy w tym siedza po pare lat i wiedza wiecej

niz jakis dzieciak 15 letni ktory na wszystko zna odp;

'rob a6w spalisz tluszcz' 'rob 200 pompek i 300 brzuszkow dziennie a bedzie masa'

rob 300 przysiadow i sie nie obrzeraj a wyrzezbisz sie'

niech choc 1 osoba co tak ciagle pisze zeby robila a6w przyznala

sie ze zrobila ja cala i jakie efekty miala ? pewnie skonczyla po 1 tyg.

i mowi ze dobre efekty choc nigdy jej nie skonczyla do konca

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...