Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minex [24/7] [1.1] [Full-Bukkit] [Surviwal] [No-Premium] [No-WL] [23S]


masa998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Oglaszam Event o czym ?

 

 

Macie Za zadanie zrobic projekt wierzowca, przelozyc projekt na minecrafta, i wyslac mi go na pw na forum w temacie nie beda przyjmowane i usuwane np.:

-Empire State Bilding

-Bardar-Dur

-Dubai

-Tapei 101

-Wills Towers

-Petronas Towers

 

Itp...

 

Mozecie sie wzorowac na planie :

baradurheightcomparison_22839.jpg

 

Do wygrania tak

 

1 Miejsce SuperVip na 3 miesiace + 1 000 000 kasy, po 1 stacku itemow do robienia mixtur, oraz stack blokow diaxowych,+ 8 Dzialek

2 Miejsce SuperVip na 1 miesiac ,+ 100 000 kasy, stack diaxow +4 Dzialki

3 Miejsce Vip Na miesiac, +pol stacka diaxow ,stack zelaza, 2 stacki zlota , +2 Dzialki

 

 

Sami widzicie nagrody sa warte uznania ^^

Opublikowano

Prosze administracje o zmiane tamtu z

Minex [24/7] [1.1] [Full-Bukkit] [surviwal] [No-Premium] [No-WL] [23S]

 

na

Minex [RolePlay] [24/7] [1.2] [No-Recomend-Bukkit] [No-Premium] [No-WL] [23S]

 

 

Oraz usuniecie posta kolegi wyzej czyli poko1

Dziekuje.

Opublikowano

@Raifresh utworzylem kolejny serwer dla administracji z paroma pluginami do budowy bedziemy na nim budowac różne fajne budowle i przenosic je na Rp

Ostrzegam serwa nie z aktualizuje na 1.2.3 do puki nie wyjdzie Full bukkit i wszystkie plugin ktore potrzebuje wiec mi nie spamujcie

Opublikowano

@Raifresh Zmienilismy mape i zaktualizowalismy pluginy oraz serwer na 1.2.3

 

Poszukujemy Moderatorow,admow itp

Wzor:

Imie:

Nick:

Ile wiosen liczysz:

Ile grasz w minecraft:

Ile grasz na serwie:

Co Potrafisz ?:

Ile miesiecznie mozesz przeznaczyc na serwer:

Co zrobisz Dla/Na serwer/rze:

Opublikowano

@Raiphresh zapraszamy do kupna vip,supervip oraz do skladania podan na administratora wzor :

Imie:

Nick:

Ile wiosen liczysz:

Ile grasz w minecraft:

Ile grasz na serwie:

Co Potrafisz ?:

Ile miesiecznie mozesz przeznaczyc na serwer:

Co zrobisz Dla/Na serwer/rze:

Opublikowano

@Raifresh

Uwaga Sloty powiekrzone do 30 Poszukujemy administracji

Wzor podania:

Imie:

Nick:

Ile wiosen liczysz:

Ile grasz w minecraft:

Ile grasz na serwie:

Co Potrafisz ?:

Ile miesiecznie mozesz przeznaczyc na serwer(Pieniedzy , Sms'em/Przelew'em):

Co zrobisz Dla/Na serwer/rze:

Zapraszamy na serwer zapraszajcie znajomych

 

Potrzebuje kogos kto pomorze w zrobieniu nowego forum bo nasz grafik z forum wystawil nas o wiatru i nie chce oddac passow :/

Opublikowano

@Rifresh

 

Mogl by jakis mod kid mod administrator czy ktos zmienic nazwe tematu na :

Minex [24/7] [1.2.3] [Full-Bukkit] [RolePlay] [No-Premium] [No-WL] [30S]

Opublikowano

FlixPL nasz Moderator tak zwany ktorego znizylismy do poziomu gracz , pomylily mu sie komendy /region define a /region remove nie wiem jakim cudem ale postraralismy sie ogarnac co nie co

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...