Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

you do not have permission to do that - błąd tylko dla norm. graczy


SzYmeK2wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

You do not have perrmission to do that. Tak wyświetla normalnym graczom gdy chcą sprawdzić stan konta. Jednak administratorowi normalnie pokazuje. Czym to jest spowodowane? Jak zrobić tak, aby działało dla wszystkich? Proszę o pomoc;]

 

Plugin; iConomy

12096517424cdeec1e1a459.jpg

sygnatura1.png

Opublikowano

Musisz skonfigurować permissions.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/372929-tut-permissions-poprawna-konfiguracja/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/432432-tutpluginy-i-permissions/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/391022-tutorial-wszystko-na-temat-permissions/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/433620-tutdll-gotowe-permissions-z-rangami/page__hl__gotowe+permissions

 

Zajrzyj.

y5r5.png

Opublikowano

@up szybszy

 

Musisz skonfigurować permissions dla gracza . Polecam ci pobrać jakiegoś gotowca z forum bo to trudna rzecz

Opublikowano

Ostatni temat nie działa bo MegaUpLoad zamkniete;/ a przydało by sie;/

 

Na forum w dziele mooding masz dużo plików serwerowych a w nich jest skonfigurowane permissions . Wybierz pierwsze lepsze i masz permissions .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...