Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Tnie mi się Combat arms czego to wina?


Maniek0973

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przecina mi się combat arms i nie wiem czego to wina.

tzn jak wchodzę do gry i ładuje się plansza to się ładuje ze 15 min.

a jak już gram to ide, ide, ide, przecinka, ide, ide, ide, przecinka.

Dokładne parametry mojego komputera:

Procesor: Intel pentium dual 2.00 Ghz E2180 - 2 rdzeniowy

Ram: 1gb ddr2 good ram 667 mhz

Karta graficzna: Nvidia Geforce 7600GS wersja 512 mb DDR2

A internet lipny po 56 kb/s czy jakoś tak.

proszę nie kasować tego postu bo na forum dopiero zaczynam ;p

Opublikowano

Komputer z grubsza jak patrze to wystarczający ale masz internet 56k/b jeżeli to prawda to masz odpowiedź przez internet masz takie problemy..

 

Odpal gre z gameboosterem.

Podczas gry pogaś wszystkie zbędne procesy typu skype.

 

A i tego mało dla mnie taki internet powinieneś dawno temu wywalić

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Tutaj nie ma co doradzać, z tak słabym internetem nawet na najlepszym kompie będzie ci się ciąć, zrób tak jak mówi up, ściągnij też jakiś program do optymalizacji łącza.

Opublikowano

Aha. to jaki byście mi polecili internet??, bo kończy mi się z iplusem umowa ( mieszkam w wiosce dlatego prędkość tak słaba)...

dodam że nie mam telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

Bardzo fajny i szybki internet jest z netii i mają normane ceny wejdz sobie na ich stronkę i popatrz ;D

 

UPC też dobre ale nie wiem czy tam nie musisz brać stacjonarnego telefonu czy jakiegoś innego badziewia

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...