Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Własny serwer hamachi - proszę o pomoc


Disapoint.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D

Więc jak w temacie - postanowiłem stworzyć swój własny serwer Lastchaos EP2. Niestety, niebardzo to wszystko ogarniam... Może na początek wymienie już moje postępy w tworzeniu serwera

1. Utworzyłem oczywiście sieć hamachi

2. Pobrałem emulator Ep2 i Xampp' a oczywiście

3. W Xamppowej bazie danych SQL na localhoscie utworzyłem ... nie wiem jak to się nazywa ale o nazwie " lcep2 "

4. Zaimportowałem pliki z emulatora tzn cały folder " Database "

5. Wszystko zakończone powodzeniem tzn utworzyło te wartości w stylu " t_users" , "t_item" itd itd ...

6. Wchodzę w plik z emulatorem, następnie " Server", a potem wybieram dokumenty konfiguracyjne w formacie .cfg " Login Server " i " Game server "

7. W oby dwóch pliczkach konfiguracyjnych ip ( druga linijka " IP " ) zmieniam na IP mojej sieci hamachi

8. Odpalam programik " Login Server " - pojawiają się jakieś kolorowe napisy w CMD - i pod koniec " [iNFO] EP2 LoginServer listening on ( ip mojej sieci hamachi ):4101 - chyba wszystko ok...

9. I tutaj zaczyna się pierwszy problem ... Odpalam " Game Server " - znowu pełno literek w CMD, po + - 5 sekundach CMD się zawiesza i wyskakuje komunikat z windowsa, że program nie odpowiada i button " Zamknij program " czy jakoś tak... co zrobić?

Mój windows to siódemka (windows 7)

...

I jeszcze jedno pytanie - jak zrobić ew. rejestracje kont? Tzn chodzi o coś takiego jak na MaXChaos.

Dla osoby, która pomoże poleci like i ew. GM na serwerze :)

Dziękuje.

10410.png

 

21363.jpg

 

20840.jpg

 

29688.png

 

13980.jpg

` Pokaż mi sens, a popełnię każde głupstwo.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...