Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z Czego Się Robi Tą Broń ?


Konfitu�a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapewne to jest qqyt2 bo tam są bardzo dziwne rzeczy tarcze na 44 itp

Czarny chleb i kawa

Opublikowano

WOW wyjebany w kosmos ten luk xD

...,,,;;;;::::;;;;,,,...,,,;;;::::;;;;,,,......,,,,,,;;;;;;::::::;;;;;;,,,,,,...... ":"}{::?>:"{{:? D.A.J. P.L.U.S.A. :D

Opublikowano

to sie robi z łuku na 70 lvl +9

Pomyśl zanim pomyślisz o pomyśleniu o napisaniu xD

 

laska.jpg

 

[x] 50 postów

[x] 100 postów

[x] 150 postów

[x] 200 postów

[x] 250 postów

[x] 300 postów

[x] 350 postów

[x] 400 postów

[x] 450 postów

[x] 500 postów

 

Piszę poprawnie po polsku

Opublikowano

lol na pewno nie z łuku 70 pomyślcie z 70 lvla zmienia się na 56 :/;/;/

Czarny chleb i kawa

Opublikowano
lol na pewno nie z łuku 70 pomyślcie z 70 lvla zmienia się na 56 :/;/;/

tak dzieciaku a jak sie robi zbroje hwang ??? jest na 50lvl a robi sie ja ze zbroi na 70lvl stali+9 tak samo z tym lukime a co do reszty to on go pokazal na spolszceniu jak by przez klijenta uruchomil chinskiego too by zobaczyl prawdziwe DMG ma ponad 400 na YT2 jest i robi sie go z łuku na 65lvl morelki albo tego drugiego

Sprzedam konto wojownik body top 1 (105lvl) na Balantii, + buff 85lvl :)

GG:3827538

Opublikowano

lol sexy123 na spolszczeniu niewidać dmg epików , a tu WIDAĆ dmg , także na chinola nie musi wchodzić...

busquets2.gif

Mój ulubiony aktor

Opublikowano

jak grałem t0 kopiłem sobie taki luk+0 jak miałem 68lv i niedalo go się zalozyc ;[

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano
YT2 jest i robi sie go z łuku na 65lvl morelki albo tego drugiego

 

 

z łuku na 65 lvl robi się łuk na 80 lvl -,-

Opublikowano

loool to jest luk na 75lvl co ma srednie tak jak np. zalik albo zatruty bo luk na 80 to taki wielki z czaszka demona na srodku luk na 80 jest podobny do luku zoltego smoka tyle ze ma czarny kolor i zamiast tarczy ma czaszke demona a ten na ss (75lvl) to jest taki maly luk chocby z piór a potem z tych piór wychodzi dalsza częsc tego luku ^^ xDD (za blędy przepaszam pisałem na szybko)

 

PS. Ten luk się dropi w atlantydzie albo ze szkat rippka . chyba xD

 

 

Pomogłem? Daj 5

hitmani.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...