Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] 4 Story na przeglądarce - Jak zagrać ?


Lukas.

Tutorial 4 Story  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tutorial by? pomocny ?

    • Tak
      3
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tutoriald.png

 

 

 

Witam. Ten tutorial ma na celu pokazanie Wam, jak zagrać w 4 Story na przeglądarce internetowej. Co należy zrobić, krok po kroku, wszystko zostało niżej przeze mnie opisane i przypieczętowane zdjęciami dla ułatwienia i estetyki.

;) Będę starał się pisać zrozumiale, ale jeśli zdarzy się jakiś błąd, proszę mnie poinformować. :)

 

Zaczynajmy więc !

 

1. Wchodzimy na stronę

www.4story.net

 

 

i zakładamy konto, w prawym górnym rogu ekranu.

 

kontoj.png

 

 

2. Rejestrujemy się.

 

zalogujmz.png

  • wpisujemy tylko e'mail,
  • akceptujemy go,

3. Po utworzeniu konta, dołączamy do gry klikając przycisk Play now.

 

grajm.png

 

4. Otworzy nam się nowe okno , w którym klikamy tylko Start i pokaże nam się profil wyboru postaci.

 

wiat.png

 

5. Kolejną rzeczą będzie wpisanie nazwy postaci i jej utworzenie.

 

postat.png

 

Do wyboru mamy 3 rasy postaci i 4 klasy :

  • Mag
  • Kapłan
  • Łucznik
  • Wojownik

a także :

  • Wróżek/Wróżka
  • Człowiek
  • Feline

Klikamy Create i możemy zaczynać grę. Jeszcze tylko parę formalności przed uroczystym rozpoczęciem.

:)

 

6. Następny krok to Samouczek, tak jak na 4 Story.pl

 

startnk.png

*Uwaga - Samouczka można ominąć, poprzez kliknięcie obok mapki w prawym górnym rogu ekranu zielonej strzałki.

 

Jak widać na samym początku Samouczka mamy do dyspozycji każdy rodzaj skilli dla wybranej przez nas uprzednio klasy postaci, co pomagam nam w podjęciu decyzji zarazem, kim chcielibyśmy rozpocząć grę aby brnąć w nią dalej tą samą postacią niezmiennie. Można zrobić max. 4 postacie i każdą przejść samouczka i zobaczyć jak to będzie wyglądało na późniejszych levelach ;) Ja osobiście polecam Wam łucznika. Dla mnie świetna postać na początek + człowiek jako rasa i królestwo Mortal , Derion.

 

I tym oto sposobem, dobrnęliśmy wspólnie do końca tego poradnika :) Życzę Wam miłej i przyjemnej gry w 4 Story na przeglądarce jak i powodzenia w dalszej rozgrywce.

 

Jeżeli tutorial będzie przydatny, prosiłbym o podpięcie go

:)

transformersi.png

 

Kolor purpury, dziwko !

muzyka.gif

 

Znienawidzony przez miliony, kochany przez niewielu.

 

| Members |

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo dużo dowiemy się z obrazków z napisem 403 forbidden (ja osobiście przeczytałem 403 for bidet ;d), ale masz like'a za chęci ;p

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

Prosiłbym jeszcze o wstawienie działających screenów.

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie działa.

 

Ta strona to główny panel gameforge 4Story..

Niestety... Zamykam.

 

Jeżeli ponownie bd. działał to proszę o pw.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...