Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DrugCity .# [FB+SV] [NO-WL][No-Premium] [Dedyk] ~Reaktywacja. [Stary team]


Siera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16iz72f.jpg

Survival + FreeBuild

Sloty: 25

Whitelist: x

Potwory:

Zwierzęta:

Nether:

IP: s1.drugcity.eu

Port: 25048

Team Speak3: ts.drugcity.eu

 

Pluginy:

MagicCarpet, AppleTree, GroupManager, Ptweaks, WorldEdit, EnchantView, Log, BanHammer, HelpCommands, BananaChunk, WorldGuard, TreeAssist, AutoMessage, iConomy, AuthMe, Permissions, WorldSaver, AfkKick, OpenInv, BKCommonLib, LastLogin, NoCheat, FalseBookCore, iChat, mcMMO, FalseBookCart, MultiHome, IPGet, Essentials, Jobs, FalseBookChat, FalseBookBlock, EssentialsSpawn, LWC, dynmap, NoLagg, FalseBookIC, ChestShop, FalseBookExtra

Status serwera:

b_560_95_3.png

 

 

Ekipa serwera:

Siera - Właściciel.

Kareja - Technik.

Radek47 - Technik.

Suchy - Administrator Minecraft.

TheTomash - Administrator Minecraft.

papkie - Moderator Minecraft.

Sabnet - Moderator Minecraft.

 

 

Screeny z serwera:

2ywzv49.jpg

wjuo38.jpg

24nk9rm.jpg

2po1nbq.jpg

2pskac9.jpg

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#EDIT oo.. nasz czas online różni się tylko minutami :D

 

Nick (używany w MC): Suchy

Wiek:16

Staż w MC:Długo :)

Kilka słów o sobie: NVM co powiem o mnie, tu chodzi o to, że to server Siery. Zwyczajnie musze zagrać.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Nick (używany w MC): AxorPL

Wiek: 14

Staż w MC: Od alphy

Kilka słów o sobie: Lubię grać w minecrafta, oraz bf3. Szukam jakiegoś dobrego serwera na dłużej, a te co do tej pory znalazłem to syf.

Opublikowano

Nick (używany w MC): SORDEN

Wiek: 19 ZA PÓŁTORA MIESIĄCA

Staż w MC: GRAŁEM NA 3 SERWERACH

Kilka słów o sobie: Lubie Pezeta.

xxxxxxx

Opublikowano

Nick w MC : KmL

Wiek: 14

Staż w MC hmm, od wersji 1.7.3 o ile się nie myle.

Kilka słów : Mam na imię Kamil chodzę do klasy 2 gimnazjum mam brązowe oczy i jestem wysoki.Lubię sport

Opublikowano

#EDIT oo.. nasz czas online różni się tylko minutami :D

 

Nick (używany w MC): Suchy

Wiek:16

Staż w MC:Długo :)

Kilka słów o sobie: NVM co powiem o mnie, tu chodzi o to, że to server Siery. Zwyczajnie musze zagrać.

Nick: CzakaPL

Wiek: 13

Staż w MC: Od lutego 2011

Kilka słów o sobie: Lubię pić herbatę

Nick (używany w MC): AxorPL

Wiek: 14

Staż w MC: Od alphy

Kilka słów o sobie: Lubię grać w minecrafta, oraz bf3. Szukam jakiegoś dobrego serwera na dłużej, a te co do tej pory znalazłem to syf.

Nick (używany w MC): SkAcZ

Wiek: 15

Staż w MC: 2 tyg

Kilka słów o sobie: lubie poznawac nowych ludzi

Nick (używany w MC): SORDEN

Wiek: 19 ZA PÓŁTORA MIESIĄCA

Staż w MC: GRAŁEM NA 3 SERWERACH

Kilka słów o sobie: Lubie Pezeta.

 

Nick w MC : KmL

Wiek: 14

Staż w MC hmm, od wersji 1.7.3 o ile się nie myle.

Kilka słów : Mam na imię Kamil chodzę do klasy 2 gimnazjum mam brązowe oczy i jestem wysoki.Lubię sport

 

 

Panowie, dodani.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick (używany w MC): zwedek

Wiek: 16

Staż w MC: rok

Kilka słów o sobie: Gdziej est Zbyszek ?

Nie obrażę się, jeżeli dostanę plusa;)

Opublikowano

Nick (używany w MC): zwedek

Wiek: 16

Staż w MC: rok

Kilka słów o sobie: Gdziej est Zbyszek ?

 

Dodany.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick (używany w MC): gezus

Wiek: 21

Staż w MC: 6 miesięcy

Kilka słów o sobie: lubię placki

Dodany.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick (używany w MC): Kanciasty43

Wiek: 16

Staż w MC: Od Alpha ;)

Kilka słów o sobie: Jestem miłym graczem, kulturalnym ;) Nie niszczę ani nie utrudniam gry.

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano

Nick (używany w MC):Davcio

Wiek:14

Staż w MC:Od Alpha

Kilka słów o sobie:Za dużo bym musiał wymieniać ;D

Moje Posty:

 

10

 

50

 

100

 

150

 

Potem Dorobie ;D

Opublikowano

Nick (używany w MC): Wizzxful

Wiek: 15

Staż w MC: Od Alpha

Kilka słów o sobie: Jestem Zajebisty ! :D

Nick (używany w MC): Kanciasty43

Wiek: 16

Staż w MC: Od Alpha ;)

Kilka słów o sobie: Jestem miłym graczem, kulturalnym ;) Nie niszczę ani nie utrudniam gry.

Nick (używany w MC):Davcio

Wiek:14

Staż w MC:Od Alpha

Kilka słów o sobie:Za dużo bym musiał wymieniać ;D

 

Dodani.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick (używany w MC): JeJu97

Wiek: 15

Staż w MC: Grałem trochę w classica potem była przerwa i grałem od 1.3 :D

Kilka słów o sobie: Lubię minecrafta, gram w niego często. Zamierzam kręcić serię z tej właśnie gry. Szukam serwera na dłużej ;).

08160385608464024996.png

Opublikowano

Nick (używany w MC): JeJu97

Wiek: 15

Staż w MC: Grałem trochę w classica potem była przerwa i grałem od 1.3 :D

Kilka słów o sobie: Lubię minecrafta, gram w niego często. Zamierzam kręcić serię z tej właśnie gry. Szukam serwera na dłużej ;).

Dodany.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick (używany w MC): Exchil

Wiek: 14lat

Staż w MC: Od marca 2011 roku.

Kilka słów o sobie: Jestem miłym i ogarniętym graczem. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...