Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DrugCity .# [FB+SV] [NO-WL][No-Premium] [Dedyk] ~Reaktywacja. [Stary team]


Siera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick (używany w MC):Julcia

Wiek:15

Staż w MC:od 1.7.3

Kilka słów o sobie:Lubie siatkówke minecraft. No i szukam serwerka na dluzej ;d

Dodana.

Nick (używany w MC): Exchil

Wiek: 14lat

Staż w MC: Od marca 2011 roku.

Kilka słów o sobie: Jestem miłym i ogarniętym graczem. :)

Dodany.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick (używany w MC):gasacz

Wiek:16

Staż w MC:1,5 roku

Kilka słów o sobie: Mam spore doswiadczenie aktualnie prowadze serwer fb+sv, mysle ze bedzie sie ze mna dobrze gralo

Opublikowano

Nick (używany w MC): Ashuan

Wiek: 15

Staż w MC: 1 Rok

Kilka słów o sobie: Gra przypadła mi do gustu i jest świetną opcją na spędzenie wolnego czasu na komputerze.

Opublikowano

Nick (używany w MC): Palmir

Wiek: 16 lat

Staż w MC: Gram od wersji Alpha

Kilka słów o sobie: Kulturalny, sympatyczny, znający "podstawy" ortografii, szukający dobrego serwera. Oraz wiele innych bzdet, o których piszą wszyscy.

Opublikowano

Nick (używany w MC):gasacz

Wiek:16

Staż w MC:1,5 roku

Kilka słów o sobie: Mam spore doswiadczenie aktualnie prowadze serwer fb+sv, mysle ze bedzie sie ze mna dobrze gralo

Nick (używany w MC): Ashuan

Wiek: 15

Staż w MC: 1 Rok

Kilka słów o sobie: Gra przypadła mi do gustu i jest świetną opcją na spędzenie wolnego czasu na komputerze.

Nick (używany w MC): Palmir

Wiek: 16 lat

Staż w MC: Gram od wersji Alpha

Kilka słów o sobie: Kulturalny, sympatyczny, znający "podstawy" ortografii, szukający dobrego serwera. Oraz wiele innych bzdet, o których piszą wszyscy.

Nick (używany w MC)

: BeZdOmNy

 

Wiek

: 13 lat

 

Staż w MC

: ze 3 miesiące

 

Kilka słów o sobie: lubie minecraft:DD

 

 

Dodani

I'm Radek47

Opublikowano

Nick (używany w MC): TheOsteeR

Wiek: 14

Staż w MC: 14 miesięcy

Kilka słów o sobie: Kreatywny, młody, miły i uprzejmy gracz..:D

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Opublikowano

Nick (używany w MC):Brak

Wiek:14 ( rocznikowo 15 )

Staż w MC: od 1.3

Kilka słów o sobie: Hmm.. Interesuje się minecraftem, gram w Cod'a mw3/bo na pc. Jak szukam serwera to gram z kumplem ;) (Proszę również o jego dodanie na white liste, jego nick to Pjotr)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick (używany w MC):Citizen

Wiek:13 ( rocznikowo 14 )

Staż w MC: od alphy

Kilka słów o sobie:lubie grać w mc oraz na konsoli xbox360 :)

Nudy ;c

Opublikowano

Nick (używany w MC):Brak

Wiek:14 ( rocznikowo 15 )

Staż w MC: od 1.3

Kilka słów o sobie: Hmm.. Interesuje się minecraftem, gram w Cod'a mw3/bo na pc. Jak szukam serwera to gram z kumplem ;) (Proszę również o jego dodanie na white liste, jego nick to Pjotr)

Nick (używany w MC):Citizen

Wiek:13 ( rocznikowo 14 )

Staż w MC: od alphy

Kilka słów o sobie:lubie grać w mc oraz na konsoli xbox360 :)

 

Dodani .

Opublikowano

Nick (używany w MC):gasacz

Wiek:16

Staż w MC:1,5 roku

Kilka słów o sobie: Mam spore doswiadczenie aktualnie prowadze serwer fb+sv, mysle ze bedzie sie ze mna dobrze gralo

Nick (używany w MC): Ashuan

Wiek: 15

Staż w MC: 1 Rok

Kilka słów o sobie: Gra przypadła mi do gustu i jest świetną opcją na spędzenie wolnego czasu na komputerze.

Nick (używany w MC): Palmir

Wiek: 16 lat

Staż w MC: Gram od wersji Alpha

Kilka słów o sobie: Kulturalny, sympatyczny, znający "podstawy" ortografii, szukający dobrego serwera. Oraz wiele innych bzdet, o których piszą wszyscy.

Nick (używany w MC)

: BeZdOmNy

 

Wiek

: 13 lat

 

Staż w MC

: ze 3 miesiące

 

Kilka słów o sobie: lubie minecraft:DD

 

Dodani.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick : Koowlik

Wiek: 16

Staż w MC: od 1.3

Kilka słów o sobie: Em... Lubię anime. ;D

Hę?

Opublikowano

Nick (używany w MC): piterka

Wiek: 17 lat

Staż w MC: 5 miesięcy

Kilka słów o sobie: Potrafię dużo, chcę zaproponować współpracę :)

Nick : Koowlik

Wiek: 16

Staż w MC: od 1.3

Kilka słów o sobie: Em... Lubię anime. ;D

 

Dodani.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Nick (używany w MC):sibun99

Wiek:13

Staż w MC:7miesiecy

Kilka słów o sobie:Nazywam sie Krzysztof jestem ogarniętym graczem :) szukam serwera na którym można pograć ze świadomością ze serw nie padnie po miesiącu

Opublikowano

Nick (używany w MC): centrusek

Wiek:16

Staż w MC: 1,5 roku

Kilka słów o sobie: Jestem ogarnięty i szukam dobrej zabawy w grze Minecraft.

Opublikowano

Polecam wszystkim tego serwa, mili gracze, spore dzialki, admini ogarniaja. Serwer stoi praktycznie 2 dni i jest sporo niedociagniec ale warto pograc. Jeszcze raz polecam go wszystkim

Opublikowano

Nick (używany w MC):Piotrek_2000

Wiek:12

Staż w MC:Gram od wersji beta 1.2

Kilka słów o sobie:Jestem miły gram fair i szanuje Minecraft.

A i jeszcze jakie jest IP na serwie??, bo żadne mi nie chce wbić...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...