Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BloodWars] Niski poziom - Broń na wysoki lvl


Misiek4Ever

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanko.

Jak to możliwe, że postać z 29 lv ma na sobie broń na 39 lv ? :'p

 


[url="http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=71230919&key=55d8902b6b"]http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=71230919&key=55d8902b6b[/url]

Opublikowano

Coś mi ten lik nie działa nawet po usunięciu tych "url" na początku i końcu. Może to jakiś bug, ze koleś może broń na 39lvl ubrac na 29lvl.

1359062624-U334301.png

Opublikowano

Witam. Jako hmm.. doświadczony gracz bloodwars [R4] odpowiadam :P

Owszem jest to możliwe, zwlaszcza na necropoliach. Wystarczy nałożyć na siebie pierścienie/amulety "łatwości" po czym założyć dany przedmiot i zdjąć te pierścienie/amulety. Broń zostaje cały czas dopóki jej nie ściągniemy.

Ewentualnie po założeniu łatwości i broni zdejmujemy łatwość, ubieramy sprzęt obronny/expowy/atakowy i zapisujemy w zestawie. Wtedy bez łatwości system automatycznie ubiera nam dane rzeczy..

 

Co do linku.. niestety nie widać go ponieważ skasowałeś link :)

Na przyszłość:

Kopiujemy link z dołu przeglądarki oraz dajemy go do zapisanych i nie usuwamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...