Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skile z M na G i z G na P


DjTrip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale opisałeś...

 

Skille na G kosztują 500/100 Rangi 1000/2000 Rangi itd... (czyli połowę tego co napisałeś) ALE, jeśli masz rangę na - to zabiera Ci 2x tyle rangi.

 

Druga sprawa, to nie zabiera od / do rangi, tylko jeśli nie wejdzie 500, jeśli wejdzie 1000 i tak dalej...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kazdy wie jak wbijac skille M,G,P

moze raz na miesiac sie ktos zapyta :D

A i widze ze na PL nie grasz :D

Bo jak masz Tez i dobra range to i tak mozesz czytac kamyki

1 (V)

100(v)

350(v)

500(v)

750(x)

Opublikowano

mam 70 i aure na G1 i Berkserka na G1 robie Agresywny daje kamienie i nic nie ma ani wyboru skila albo itp

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

na większości a nawet na wszystkich serwach na hamachi fasolki daja 2 k rangi

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Opublikowano

Mysle ze bardzo duzo osob wie jak zrobic skille z M na G

Lecz juz nie tak wiele wie jak zroibc G/P ale za fatyge leci 5

1 (V)

100(v)

350(v)

500(v)

750(x)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:Jeżeli mamy wszystko to używamy w takiej kolejności Zwój Egzorcyzmu >Kamień Duchowy >Fasolka Zen(Jej Ilość Zależy Rangi na Minusie!):

 

A co z "Poradami Pustelnika" ? ;F

 

Tajemnica ! Co tu jest ? Hack ? Trade hack ? Odnośnik na profil ? _-^*^-_-^*^-_-SPRAWDŹ TO SAM ! Lub Stchórz !_-^*^-_-^*^-_

 

 

Cabal

ONLINE

EUROPE

50 postów [v]

100 podstów [v]

 

 

NickFreeStyleKiller

SerwerMars

ProfesjaWarrior [WA]

 

pisać jak chceta wpierdziel dostać ;D

Opublikowano

porady nie zmieniają za dużo w wbijaniu skilla na P :)

na G owszem bo dobijają z instrukcją do 100% :)

sygna21.png

Opublikowano

przyda się na pewno dziś skile na g robię :D jutro na p ^^

90% idiotów czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj, już za późno.

Jeśli uważasz, że ten tekst jest głupi, wklej go sobie do podpisu.

 

d911ca113c4045a08468c7c9de1208ac.0.gif"]d911ca113c4045a08468c7c9de1208ac.0.gif[/url]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja chcę wbijać skille na P i pojawia mi się jakaś ramka, do której muszę coś wpisać. Problem w tym że nie wiem co... Wie ktoś?

9989.jpg

"Głupców nie sieją, sami się rodzą"

Znawca
Opublikowano

dodam jeszcze że na polkim może być

 

-1000 rangi do zrobienia

 

le można też mieć

 

+1000 rangi do zrobienia skilla

 

wtedy odejmuje na 1000 rangi od + rangi ;]

tumblr_mdlhpnMlgy1r5a70zo1_500.png
Opublikowano

Dobry poradnik znalem to ale *5 za prace i checi.

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przydatne...Takie tematy są potrzebne :D Większość userów, dotychczas grających tylko w Metin2PL nie potrafili zrobić skilli na G xD

Opublikowano

Wielkie dzięki , masz 5*.

Koniec z dokupowaniem non stop ksiąg do M-G jak mi się skończą ^^

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los."

 

— Paulo Coelho

Poproszę o pozytywne oceny

:)

 

mpcforumbysilvermoons3.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...