Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Tut] Jak nabijać lvl i dinary nic nie robiąc


HakunaMatata96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Jak nabijać lvl i dinary nic nie robiąc"

 

Idziemy na room OPK

Wpisujemy komende /ar =autoready - czyli ze ready będzie nam się samo załączało po 20sekundach

 

WAŻNE !

 

Dajemy coś na spacje (żeby się wciskała)

GRA TRWA OKOŁO 40SEKUND

Za jedną gre otrzymujemy okolo 96dinarow i 150expa (nie jestem do końca pewien)

Nic nie musimy robić, możemy sobie spokojnie iść pooglądać telewizje ;p

 

WADA !

Każda jedna gra wiąże się z 1death'em

 

 

Co to jest hack opk ?

OPK - czyli vip hack, posiada go niewielka ilość ludzi. Polega on na tym że ten gracz co go ma, rzuca jednego granata i wszyscy w roomie leża ;)

 

Myślę że sie przyda

Ps. Room z opk to przewaznie bliski room na planszy Harbor_Ida (9-16graczy)

komu sie przyda liczę na "Like" ; ]

Opublikowano

No no, tez tak czesto robie :) w 1 dzien od 20lv wbilem 23lvl w okolo 4h, a tylko wpisalem /ar ;p

No coz LECI LAJK mysle ze innym sie przyda

# Lajka dostaniesz jutro bo na dzis wykorzystalem dzienny limit ;p

99% idiotów czyta ten opis z ręką

 

 

na myszce xD już nie zdejmuj ZA PÓŹNO ^^

Opublikowano

Idziemy na room OPK... Tylko, że od ostatnich banów i dlvlów wszyscy się boją i już wgl nie ma takich pokoi co kiedyś z OPK Harbor Ida 16/16. Więc poradnik zbędny.

 

@ down //// tak jako OPKerzy to są ale nie ma już organizowanych roomów Harbor Ida :)

Opublikowano

Warto dodac, że jak zlapiesz slota gdzies na gorze po lewej stronie bodajzę, to nie bedziesz ginał. Ginie 10osob z tych ost. slotów

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

I jeszcze jak master ustawi nazwę "OPK Room" to jest spora możliwość, że wbije Admin i d-lvl'uje. Moim zdaniem bezpieczniej grać na Zombie.

Opublikowano

I jeszcze jak master ustawi nazwę "OPK Room" to jest spora możliwość, że wbije Admin i d-lvl'uje. Moim zdaniem bezpieczniej grać na Zombie.

 

Te roomy inaczej sie nie nazywa jak "OPK" :P. Kiedyś było ich full(ze 3-4 i ciezko bylo na jakikowliek wejsc, jaks ie miejsce zwolnilo, to zaraz ktos wszedl), teraz to raczej juz rzadkosc

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Po ostatnich dlvl, roomy OPK nie istnieją...

widziałem coś takiego tylko raz

ale wszyscy to jakieś 1-5lvl z ratiem 0.454

poradnik zbędny

proszę o zamknięcie

 

Opublikowano

@zkamazutra bawisz sie w trolla na forum ? o.O nie jesteś modem więc tylko niepotrzebnie spamujesz ;) (nie pierwszy raz)

 

a co do nabijania lvl to musisz mieć hacka z taką opcją... teraz już najlepszym wyjściem są fast planty

ja osobiście nawet z dobrej woli dzisiaj dałem 30min fast plantów na inter :P

graphic.png

 

 

Opublikowano

Niekoniecznie, czasem można dednąć dwa razy ;)

Z tą informacją się nie zgodzę.

 

Czasem można nie padać wcale, wystarczy znać master'a.

1325845644-U48159.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...