Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Z ZALOZENIEM KONTA GM NA SWOIM SERWERZE ! POMOCY !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam maly problem. zalozylem swoj wlasny privek metin2 wszysto gra na rain cale konto. polaczylem sie przez navicat zrobilem konto a pozniej weszlem na nie i stworzylem postac o nicku tomek. nastepnei chcialem zrobic gm to wchodze wpisuje ip w gmhost 5.194.112.167 potem w gmlist wszystko dobrze zrobilem nick ip nick postaci imper cos tam i zapisalem zrobilem reset serrwa i gm chodzil przez jkais czas potem znowu zrobilem reset serwa i nie chodzil zrobilem nowe konto nick tomekk zrobilem gm reset serwera i juz nie chodzi o co w tym biega i jak rozwiazac ten problem ?

Opublikowano

 

1.To wejdź w COMMON > GMHOST > Tutaj edytuj IP na SWOJE a nie jakieś inne...

- Zapisz zmiany (Na dole jest taki ptaszek kliknij na niego)

 

2. Wejdz w GMLIST (Jest tam lista userów których można zrobić GM)

-Masz tam miejsce na IP wpisz tam takie IP jakie dałeś w GMHOST czyli swoje IP

-Zapisz zmiany (Na dole jest taki ptaszek kliknij na niego)

 

3. Zrób restart maszyny zaloguj się w VPC i wystartuj serwer

 

4. Włączasz swój serwer logujesz się na postać która ma GM i się cieszysz z GM'a...;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...