Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Można wykonywać misję na zwykłego konia w pt?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moby muszą być zabite przez postać na której wykonujesz misję, czyli w twoim wypadku Buffka. Żadne PT nie wchodzi w grę :P

Opublikowano

dobij na nim z 50lvl to dopiero dasz radę bo niestety nie da się robić misji na zwykłego w pt ;d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A jednak jest sposób zrobienia jej konia bierzesz całego spota generałow z lucznikami glówną postacią odchodzisz troche wybijasz generałow a lucznikow zostawiasz, nie wieże że twoja bufka nie poxisnie 2x luczników na raz:)

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Niestety nie pociśnie ;)

Bufka nie ma eq, no wachlarz na 20 lvl i zbroja na 26 lvl ;> +0

Cały czas była w V1, sam mam już 60 lvl, więc muszę jej teraz wbić lvl jeśli chcę sam wbić sobie ;)

 

Próbowałem nią ubić biały tygrysy, ledwo, ledwo ale dała rade ;x

Opublikowano

Mam sprawdzony sposób, jedna osoba (niekoniecznie w pt) ubija metka zazdrości (musisz go najpierw znaleźć) a ty swoją bufką wybijasz łuczników. Jedyna wada to że respy są całkowicie niezależne od ciebie, najczęściej jest od 10-15 łuczników. Jak zrobisz przeciętne eq to nie będzie problemu z ich ubiciem Liczę na + :)

Ave Satan! \m/

Opublikowano

ło jezu co wy gadacie,, idziesz swoim harem zabijasz grupke dzikusów i zostaje łucznik conie? no to bijesz łucznika bufką a potem idziesz na swojego hara i bijesz generały i łucznik zostaje -.-

Opublikowano

Polecam tak jak ktoś już pisał zrób eq 4/5/6 mniej do obrony do ataku więcej swoim harem znajdź metina zazdrości wal go głównym harem jakąś słabą bronią tak żebyś bił z 500 wyjdzie wtedy więcej moobków a buffką je bijesz 2 sposób idz pod imha weź spota ubij generałów wejdz na buffke zabij łuczników i rób tak na każdym ch bo ich resp jest znikomy najczęściej respią sie silny dziki łucznik;/

100 postów +

200 postów +

300 postów +

400 postów -

8213.png

Opublikowano

nie można z pt robić, zalicza tylko fragi twojej buffki.

masz kilka sposobów.

 

1. ulepszyć jej eq do +6 i zrobić samemu misje.

2. znaleźć metka zazdry i wybijać łuczniki, gdy twój 60 lvl bije metka.

3. główną postacią bić generały itp, a łuczniki zostawić dla buffki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...