Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia] Ukrywanie / Zwijanie / Ignorowanie pojedyńczego działu


arko

Y or N   

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wpowadzeniem ukrywnia lub ignorowania dzia?u/sub-forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo moja sugestia jest taka by dodać możliwość ukrywania / zwijania / ignorowania pojedyńczego działu na forum ( Na dzień dzisiejszy nie zauważyłem takiej funkcji , jeżeli się mylę to poprawka )

Małe ułatwienie dla osób nie trawiących niektórych gier / niektórych działów

Vote

 

A co ten "dział" komuś zrobił , że można go nienawidzić ? -,-

 

Nie wiemy co się legnie w głowach współczesnych gimbusów

s2c77Oa.png

Opublikowano

Czy ja wiem czy to potrzebne...

Nie chcesz nie patrzysz , nie wchodzisz.

Małe ułatwienie dla osób nie trawiących niektórych gier / niektórych działów

A co ten "dział" komuś zrobił , że można go nienawidzić ? -,-

 

@nie

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Jest zwijanie działów -.-

Np. masz Forum ogólne, taki minusik i zwijasz go :)

 

Bardziej chodziło mi o zwijanie poddziału jak metin,minecraft,lol,tibia,kosz, etc

s2c77Oa.png

Opublikowano

Niepotrzebne. I powinno być jeszcze w ankiecie "Nie mam zdania"

Jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo że nie posiada własnego zdania to niech lepiej wstrzyma się od głosowania w wszelkiego rodzaju ankietach i wyborach

Nie potrzeba mi tutaj sytuacji gdzie 90% głosów to będą głosy randomów bez własnego zdania które przyszły sobie zagłosować i szukać kolejnej ankiety gdzie znowu nie będą mieć zdania tylko jasnych odpowiedzi tak bo sie przyda lub nie bo jest to niepotrzebne

 

Każdy ma swoją opinię na temat ankietowania a moja właśnie tak wygląda

s2c77Oa.png

Opublikowano

Szczerze, guzik nas obchodzi, że masz takie "podejście",

 

10. Kazda ankieta z TAK/NIE powinna miec 3 opcje NIE MAM ZDANIA lub inna odpowiedz z danej perspektywy.

http://www.mpcforum.pl/topic/97173-regulamin-lokalny/

 

Co do tematu: Nie, totalny bezsens.

1334497071-U17330.png

Admin Cienia
Opublikowano

I powinno być jeszcze w ankiecie "Nie mam zdania"

Dodane ;)

 

Odnośnie tematu jestem na nie, uważam, że jest to zbędne.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Jestem na nie, gdyż w ten sposób forum straciłoby ten swój urok. Można by schować wszystkie działy, a zostawić tylko ten w którym się udzielasz.

Opublikowano

Nie, tak jest dobrze.

Nikt jeszcze nie narzekał. ;d

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Jestem na nie, gdyż w ten sposób forum straciłoby ten swój urok. Można by schować wszystkie działy, a zostawić tylko ten w którym się udzielasz.

Ja też chętnie zostawiłbym sobie tylko pogaduszki, a tak to mam całe forum ogólne. Reszta zwinięta. Na tak.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Jestem na nie, gdyż w ten sposób forum straciłoby ten swój urok. Można by schować wszystkie działy, a zostawić tylko ten w którym się udzielasz.

 

To to forum ma jakiś urok ?

Ahahahahahahaha

Dupoliz na dupolizie dupolizem pogania

 

Po co komuś widoczność innych działów jeżeli udziela się tylko w jednym dziale a musi przewijać prawie na sam dół strony by do niego wejść

s2c77Oa.png

Opublikowano

na tak ;> mnie też wkurza ,ze widzę mmo zamiast fan art na samej górze :D

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

@up

to sobie możesz zwinąć, bo jest taka możliwość, jeśli chcesz same forum ogólne...

 

 

Co do tego tematu, to coś takiego nie istnieje. ;c

Pozostaje tylko stworzenie takiego modqa.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

@up

to sobie możesz zwinąć, bo jest taka możliwość, jeśli chcesz same forum ogólne...

 

 

Co do tego tematu, to coś takiego nie istnieje. ;c

Pozostaje tylko stworzenie takiego modqa.

nie chce forum ogólne tylko fan art -.- chcę pojedynczy dział a nie kategorię.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Boli mnie palec od scrollowania - TAK.

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...