Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakimi broniami mam zapełnić moje slothy


xtiger54

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, jaki mi "sprzęt" . Pragnę powiedzieć , że lubie grąć medikiem i assualtem .

Narazie mam takie bronie :

 

Mój level : 5 lv. [ mam jeszcze 2,i miałem 7.]

 

 

1 sloth : pięśći [wg. mnie nie jest ten sloth zbytnio potrzebny] może kupie katane

2 sloth : Micro uzi. z tego co wiem najlepszą bronią na 2 sloth jest mp5k red. Mp5k red ma sie przy zakupie premki gold na 30 dni tak?

3 sloth : Assualt - Red Famas i l85a1. Medik - mp7a1 Cheetach i mp7a1 snowcamo.

4 sloth : Assualt - zwykły granat. Medik : to co jest na początku do leczenia ;P

5 sloth : [jeszcze nie posiadam premki , ale co polecacie gdy ją będe miał.]

6 sloth : Medic box

xtiger54.jpg

Opublikowano

Medic

 

1.Katana/Knuckle/Combat Knife

2.MP5K/MPK5 RED/

3.MP7A1/MP7A1 Snow

4.-

5. Jeśli będziesz miał to : Scorpiony/K1

6. Medic box/Flashe

 

Assalut

1.Knuckle/Katana/Combat Knife/Knife

2.MP5K/MP5K RED/MP5K GOLD

3.FAMAS/FAMAS RED/L85A1

4.-

5.M249 MINI/M60/XM8

6.Flashe/Adrenalina

Opublikowano

Proszę bardzo

http://www.mpcforum.pl/topic/428029-wydawanie-dinarw-g1-i-wybieranie-itemw/

To jest od tego temat =) Napisz tam ile masz dinarów itd, a napewno ktoś pomoże.

Ten temat zamykam.

NU94p9A.gif


Wracam..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...