Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardField - Dniem i nocą! - Najlepszy survival w Polsce !


MCkapiw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logohardfieldkopia.png

minecraft.png

 

Survival

15.gif Nazwa serwera: HardField

15.gif IP serwera: s10.mineserv.eu:25582

15.gif Ilość Slotów: chwilowo 20, gdy będzie grać wiecej ludzi powiększymy :)

15.gif Typ serwera: Survival

15.gif PvP: Włączone poza spawn'em

15.gif Zwierzęta: Włączone

15.gif Potwory: Włączone

15.gif Premium: Premium and non-Premium

15.gif Piekło: Włączone

15.gif Team Serwera: kapiw i pitek42

15.gifStatus serwera: Włączony

 

Dodatkowe informacje:

 

Server jest nowy, więc nie wychodźcie dlatego że gra "mało ludzi"

Server po jakimś czasie się rozwinie

:)

Administracja jest ogarnięta

:)

 

Server posiada także własne FORUM !

 

ScreenShot'y z servera:

 

 

 

Pare powodów dlaczego warto u nas grać:

 

#1 Brak lagów !

 

#2 Precyzyjnie dobrane i spolszczone pluginy !

 

#3 Profesjonalnie dobrane pluginy !

 

#4 Ogarnięta i miła administracja !

 

#5 Server chodzi 24h na dobe !

 

Proszę o zamknięcie tematu:

Temat zrobiłem na złym koncie...

teraz jestem na innym i nie moge edytować tamtego posta a

zaczło wiele zmian o których przydało by

się napisać.

Jest to ostatni temat

zwiazany z tym serverem więc

proszę o nie zamykanie go

;)

card.png

Opublikowano

Siema, dostałem bana tutaj.Dlatego, ze miałem coś przeciwko temu aby 13 letni moderator waażka nie teleportował ludzi do siebie i tam zabijał, tylko dlatego ze ktos mu zabrał cobbla, survival to survival, nie ma pretensji a ten "moderator" wielki uznał ze mu wszystko wolno, LIPA serv.NIE POLECAM

 

 

NIE POLECAM!!!!!

Opublikowano

Witam. Właśnie dostałem bana na tym serwerze z powodu braku odpowiedzialności moderatora "waazka", który nie stosuje się do zasad panujących na serwerze. Szczerze NIE polecam tego serwera bo przez ludzi takich jak w/w moderator fajna zabawa jest po prostu nie możliwa.

 

 

Nie polecam.

Opublikowano

@up To że cie zabijali to nie moja wina ;) jest to survival :)

@refresh

@SERVER cały czas ma około 18 graczy ;)

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W EVENCIE KTÓRY TRWA OD DZISIAJ DO 10.02.12 ! WIĘCEJ INFO NA STRONIE SERVERA BĄDŹ NA SAMYM SERVERZE

:)

 

 

 

WAAZKA TO NIE BYŁ MODERATOR I STRCIŁ MOŻLIWOŚĆ TELEPORTOWANIA SIĘ

:)

card.png

Opublikowano

Chciałem pograć, a jest WL :(

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

Server zapowiada się bardzo fajnie, ale jest kilka zastrzerzeń. Po pytaniu czy jest spawn/set home i negatywnej odpowiedzi po stwierdzeniu ze lipa, admin stwierdził że to 100% surv i nie może być takich rzeczy. Po chwili wyskakuje z tekstem, że jak ktoś zrobi zamek to będzie cuboid.

No do cholery jak ma sie zamek to trzeba go bronić ! To w końcu 100% surv czy nie ? Do tego ciągłe resetowanie serwera przez kapiw i częste kilkusekundowe lagi.

HIGH

I SAID HIGH

HIGH VOLTAGE ROCK'N'ROLL

Uczeń
Opublikowano

powiem to tak, wszystko ok tylko

#1 brak lagów
jakoś się nie sprawdza i lagi są mega :(
Opublikowano

@up lagów nie ma ;) może są czasami małe ponieważ świat sie generuje. A tak ogółnie lagów nie ma ;) Maszyna servera jest na prawde bardzo dobra ;D

card.png

Opublikowano

Zapraszamy do udziału w EVENCIE !

DO wygrania ranga vip na 7 dni która umożliwia wiele wiecej funkcji niż podróznik !

Aby wziąćudział w konkursie wejdz na forum do działu EVENTY !

card.png

Opublikowano

Serdecznie zapraszam wsyzstkich na ten server ;) Ogarnięta administracja i wgl miło się gra :D:D:D

Właśnie trwa event który trwa do podajże 20.02.12.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...