Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co z Balmorą?


Retro0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpie w samym M1 na CH1 jest przynajmniej 400-600 osób ;) .. W dzień otwarcia było 1,4k osób bo gadałem z Bambuskiem . Aktualnie gra tam 2-3 k zapewne .

Administrator Serwera Pantheons

Opublikowano

Działa.. Nie wiem czym wy się zachwycacie.. w tej Balmorze chyba tym że słynny fubu tam jest GM który wbił lvl z pomocą GM na yt macie filmiki.. Ps.. Wypakowałam icon tego serwera i nic tam nie ma.. a mapy i to co on tam ma toi nawet ja mam u siebie.. jak i większość serwerów.. Bambus spryciula .. do teamu przyjął Fubu bo wiedział że ludzie polecą za nim.. Nie lubie takich serwerów.. wbić 99 lvl i stać jak kołek w m1.. to nie dla mnie.. jeśli już to wole PL..

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Działa.. Nie wiem czym wy się zachwycacie.. w tej Balmorze chyba tym że słynny fubu tam jest GM który wbił lvl z pomocą GM na yt macie filmiki.. Ps.. Wypakowałam icon tego serwera i nic tam nie ma.. a mapy i to co on tam ma toi nawet ja mam u siebie.. jak i większość serwerów.. Bambus spryciula .. do teamu przyjął Fubu bo wiedział że ludzie polecą za nim.. Nie lubie takich serwerów.. wbić 99 lvl i stać jak kołek w m1.. to nie dla mnie.. jeśli już to wole PL..

 

Nic nie ma bo jest zabezpieczone heh. Z resztą jak Ty nowości szukasz w icon to się nie dziw..

50596142255057180250.png

Opublikowano

Up a gdzie mam szukać ? jeśli pobieram Nowego Clienta HMm? :D podaj mi przykład 1 ulepszacza z nowości ;D co nazywasz nowościami? Catacumby? ;D Dangeony? tyle toi ja też mam ;-) 3xdt Catacumby + spolszczony quest , Icerun+ spolszczony quest zabezpieczony jest ? Buhahaha rozsmieszyłeś mnie kolego ;D na mpc są 3 rodzaja Clienta balmory wypakowanego ;> zabezpieczony Buhahaha Bambus nawet zabza nie potrafi dodać do plików Clienta .

 

:DxD

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Życie, ja Ci nic nie muszę odwadniać co tam jest, nie mój klient itd.. Ważne, że wiem swoje.

 

@edit, mało wiesz Kobieto... :rolleyes:

50596142255057180250.png

Opublikowano

No są mapy ;-) nic po za tym nie ma czysty Client.. ;-) żadnych nowych zbroi ,broni ,ulepszaczy ;x Ja choćby tam wisiało 10000 zł bym tam nie zagrała co do Bambusa wiem co robił ;-) nawet skarge na niego wnosiłam ;x przed startem Balmory chodził po serwerach ze swoim kolegą Fubu ;x i reklamowali Balmorę a co do Kamera hmm ;D Bambus bardzo dobrze się z nim zna a z tego co mi wiadomo Postmaker czy kim on tam jest może zamykać prezentacje serwerów ;D ;-) i zamykał ;x dlatego Bambus ma zakaz robienia prezentacji na MPC ;-) heh mało wiecie ;D widzę ...

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...