Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Dlaczego nie mogę grać przez neta?


wencek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak biore gra wieloosobowa to mi się nic nie pojawia :(

gram na minecraft 1.1 ściągnięty z internetu

nie mam premium

pomocy

Opublikowano

Drogi Wencku.

 

Nic Ci się nie wyświetla ponieważ serwer musisz najpierw dodać(ADD SERWER), tzn. musisz znać jego IP, a także (w większości) mieć zainstalowane hamachi i dołączyć się do sieci z osobami z którymi chcesz grać.

PS. Polecam Ci kupić tą gierkę. Warta jest tego :)

Opublikowano

Drogi Wencku.

 

Nic Ci się nie wyświetla ponieważ serwer musisz najpierw dodać(ADD SERWER), tzn. musisz znać jego IP, a także (w większości) mieć zainstalowane hamachi i dołączyć się do sieci z osobami z którymi chcesz grać.

PS. Polecam Ci kupić tą gierkę. Warta jest tego :)

Dziękuje ale mi się rozchodziło o to że jak wchodze w Multi. to powinny być listy serwerów chyba
Bywalec
Opublikowano

@up powinieneś mieć taki obraz na dole:

32305348581555764977.png

 

Klikasz w Dodaj Serwer wpisujesz IP i klikasz Dołącz ! :)

Liczę na like, nawet umiejscowiłem SS.

5jJNSGS.png

Opublikowano

Jeszcze żeby grać musisz mieć hamachi, po odpaleniu na górze miałbyś takie coś:

http://z1.przeklej.p...f4f30142a/1.jpg

Wchodzisz tak jak na obrazku i wybierasz "Dołącz do istniejącej sieci..."

Powinno ci wyskoczyć takie okno:

2.jpg

pomarańcz - ID, czyli nazwa sieci (nie myl z IP)

czerwień - hasło do sieci

Jeśli poszukasz serwa na necie powinno być IP podane (adres serwera).

W minecraftcie, gdy wybierzesz "Add server" (Dodaj serwer) powinno ci się wyświetlić to:

3.jpg

Ale w Adres serwera teraz wpisujesz IP np. 5.139.161.134 (zmyślone)

Heh, śmieszne.

Opublikowano

 

 

Klikasz w Dodaj Serwer wpisujesz IP i klikasz Dołącz ! :)

Liczę na like, nawet umiejscowiłem SS.

dziękuje bardzo pomogłeś i łąp like :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...