Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poniedziałek - Tragedia dla wielu osób... ale czy na pewno?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u nas jest -15 w salach po 17 stopni wiec nie ma na co liczyc..; ) z drugiej strony lepiej, mniej opału idzie, jest cieplej. Patrzcie na ludzi którzy nie maja domów co oni maja powiedziec?

Opublikowano

Teraz tylko trzymać kciuki, żeby jebło mrozem jeszcze mocniej - tak z -30*C. Wtedy to małe szanse, że szkoła będzie "otwarta"

i żeby ci kutasa odmroziło.

 

U mnie w nocy jest po -20*C a w dzień -14*C (około). A szkoła i tak otwarta, i taka zostanie.

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

U mnie przez cały tydzień ( szkolny ) było około -27*C , a tak około 12 robiło się -18*C ale nie zamkną jej dlatego iż :

W tamtym roku szkołę zamknęli na 2 tygodnie ( przed feriami ) , ok... i lekcje miały być w ferie ;) tyle że nikt wtedy nie przyszedł :D przez te 2 tygodnie;p

Ale i tak u nas połowa klasy nie chodzi więc...

songalivev2.png

Opublikowano

Lol najlepiej te osoby co nie chca chodzic do szkoły niech oleja szkołę totalnie ... Bo widze, ze kombinujecie tutaj i liczycie na wolne dni. Po co czekac az szkole zamkna ? Olejcie to i wagarujcie.

jqeuR.png

Opublikowano

Może muszą chodzić do szkoły?

Ale jak zamkną to nie pójdą proste,wolne mają.

U mnie -20* C wiec nie zamkną :)

Jak -25 około będzie to może...

Ale u mnie raczej nigdy tyle nie będzie.

65989911309456598087.jpg
Opublikowano

W stanach szkoły są pozamykane gdy :

Spadł śnieg powyżej 5 cm.

Temperatura jest niższa niż około 7*C na dworze

Temperatura jest wyższa niż około 35*C na dworze

To tyle :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...