Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Patcher Metin2 zatrzymuje się na 33%


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Pobrałem przed chwilą metka (metin2.pl) zainstalowałem, uruchomiłem i jest patcher..

 

wszystko ładnie się pobiera do 33.3%. Po tym pisze że do pobrania jest hackshield i prędkość pobierania wynosi 0kb/s ;/

a wcześniej było 207kb/s .

 

co mam z tym zrobić? net 2mb windows 7

 

dodam że metin mi dział prawidłowo, jednak na tym internecie co teraz mam nie pobiera aktualizacji.

 

za pomoc lajki !!

Opublikowano

Nie prawda ... -,-

 

Tak będziesz mieć przez jakiś czas potem na 66% ci się zatrzyma czy coś takiego :) każdy tak ma jak w ciągu 45minut nic się nie ruszy to może coś się dziać ale wątpię

Opublikowano

spróbuj wziąć od kogoś spatchowanego Metina albo graj na Kamer modzie :) wpisz w gogle (mod tk )

 

Jak pomogłem daj lajka;)

ZAMIENIE EQ YANGI KONTA Z SYRIUSZ NA EQ KONTA YANGI BYLE CO NA RAVI

NA SYRIUSZU PL MAM MIĘDZY INNYMI:

-200kk ninja 38lvl zbr. na 18lvl 1khp 15sztyle 5b kd+3

-budde+9 10luda/-budde+9 12inta 5b / PW lub gg 32803264

Opublikowano

up

 

nie pomogłeś..

 

oto mój problem.. juz tak od 2h ^

1328378886-U509176.png

 

jak widzicie pobiera się plik metin2_hshield

 

jak mozecie to spatchujcie metin2 pl na swoim kompie i mi uploadnijcie folder hackshield ze scanem !! za to 5 i limit lajków

Opublikowano

Mi się zawsze tylko na 33 i 66% zatrzymywało, weź od kolegi na pendrivie spatchowanego, będzie działać od razu :)

kuzyk2.png
Opublikowano

kuzwa nie chce obejścia ..

 

obecnie jestem u cioci więc nie ma żadnego kolegi ^

 

może ktoś spatchować swojego metka i dać mi folder "hshield" z clienta ?

Opublikowano

Proszę :

 

speedy.sh/FRvGc/hshield.rar

 

www.virustotal.com/file/e4ad5838e8d81b6e0a0d5f580435295f0088de9a8bcc64bf97c4e69f2cc0f299/analysis/1328380899/

Opublikowano

dzięki. masz lajki i 5

 

teraz zatrzymało się na 66.7% ^^

mam nadzieje że pojdzie coś..

 

te 2 wiry są groźne ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...