Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rozpakowany metin2.bin (odkryłem przypadkiem)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam zdekompilować pod ubuntu przez konsole "hackerzy" komendy do binki macie jak wpiszenie jak rozpakować .tar.gz pod freebsd w google 1 wynik

393.jpg

Opublikowano

No to co ci będzie z tego , jak rozpakujesz , a tam pliki bez formatu ??

Zawsze można format dodać i sprawdzić, czy da się rozpakować, albo coś.

Opublikowano

metin2.bin to jest torrent i można go unzipować.

Jak stworzyć własnego torrenta do metin2 (ten sam co na globalnych serwerach metin2)

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1343850-how-create-your-own-torrentpatch.html

 

 

@edit

btw, źródło metin2client.bin ma nie więcej jak 800kb.. Pomyśl, kto by logicznie pisał 10 mb tekstu, wiesz ile to jest? Sam root nie ma tyle a wykonuje połowę rzeczy z metin2client.bin. Każdy program po komplikacji waży +/- 10x więcej od swojego źródła.

 

50596142255057180250.png

Opublikowano

beztytuupxc.png

 

"było tak ''zbite'' że rozpakowanie trwało

15 godzin , wiem bo korzystałem"

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Opublikowano

Słuchajcie smiejecie się aa... ostatnio na chomikuj koleś udostępnił skompresowane GTA 4 do 1mb.. było tak ''zbite'' że rozpakowanie trwało

15 godzin , wiem bo korzystałem

a tutaj dowód :

http://chomikuj.pl/Czortii/GTA+IV+1MB+mocno+spakowane

 

Bo te skompresowane pliki pobierają się z neta hehe..

50596142255057180250.png

Opublikowano

idzie tak skompresować, 4 lata temu jak pobierałem gry na ps2 miały po 10mb max, po rozpakowania 3-4gb.

Opublikowano

Jak ktoś ma dobrego neta a procesor słaby to lepiej ściągnąć -> lub na odwrót.

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tak czytam posty i smiać mi się chce :)

 

 

Nie znam sie zabardzo na PROGRAMOWANIU itp.... Ale ostatnio Rozpakowałem Dwie binarki.... Zajeło prawie 2 dni :D Z Ni z dupy ni niewiem z czego ale na serio z 4mb zrobiło Się 36 gb z groszem.

Niewiem na co mi to było ale Powiem tylko że w folderze mam 9 plików podpisanych po Chińsku...... I warzących pare gb.

 

I mam pytanie z tym związane czy może ktoś już bawił sie tymi plikami ??

Idzie je jeszcze wypakować czy coś ??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@UP

To jest TORRENT zawarty w binarkę i ten unpaker po prostu jest tak zjebany, ze nie potrafi rozpakować tego normalnie przez co się gubi i tworzy syfne pliki. Binkę można rozpakować bodajże nawet zwykłym zipem.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...